Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Képesek lennétek km-eket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek lennétek km-eket utazni egy olyan személy miatt akit interneten ismertél meg?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel kb 1 hónapja ismerkedünk neten, mindketten nagyon bejövünk egymásnak, kamerán is láttuk már egymást. Mindketten tisztában vagyunk azzal , hogy ha közelebb lennénk egymáshoz akkor működne a kapcsolatunk. Már lassan ott tartok hogy szerelmes leszek belé, de nem merem magamnak se bevallani mert nem tudnánk gyakran találkozni, és interneten pedig nem lenne az igazi. :S Mit gondoltok erről? érdemes lenne legalább havonta elutaznunk egymáshoz? Vagy hagyjam ezt az egészet?
2011. okt. 5. 11:03
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Én is az interneten ismertem meg a barátomat. Mi több mint 1 éve együtt vagyunk, minden jó. 250 km van köztünk. ( Szekszárd-Békéscsaba.)[Elsőnek 8 hónap "netes" járás után találkoztunk, utána meg havonta] Az iskola miatt 2 havonta tudunk találkozni, de nyáron szinte mindennap hónapban többször is találkoztunk. Mind a ketten megbízunk egymásban. Semmi probléma nem merült fel a kapcsolatunkban. Élőben is ugyan olyan tökéletes volt számomra mint ahogy a neten "láttam". Szerintem simán tedd meg a km-ket, mert lehet ő a nagy Ő. ( :
2011. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk 100km távolság van köztünk és már 2éve együtt vagyunk, mi is neten ismerkedtünk meg, 2hetente találkozunk péntek délutántól szombat estig vagyunk együtt!

Az egyik barátnőm aki szintén kb akkor jött össze a barátjával mint én(egy utcányi távolság van köztük) nemrég szakított a fiúval, azzal a címszóval h ő élni akar és nem akarja h megfolytsák!

2011. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Először ő jött hozzám, igaz eredetileg más miatt, csak akkor már megejtettük a találkozót. Cirka 320 km. Már 2 éve együtt vagyunk, 1 éve együtt élünk :) Egy próbát mindig megér.

Amúgy meg milyen havonta utazás? Mi találkoztunk első évben kéthetente.

2011. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

30km-nél többet kétlem h utaznék. 30km-t még motorral is megteszek és busszal is 45 perc.

Ha ennél több akkor nem tudnék vele találkozni minden nap, csak hétvégén.

Kivétel ha abban a városban tanul/dolgozik amelyikben én.


Havonta 1 találkozó kevés.

2011. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Az milyen f@szi akihez Te utazol,nem pedig Ő jön hozzád??

Biztos kib@ jó fej. Amúgy ha elmész hozzá,lehet hogy megbánod. Ha nem mész el hozzá ,biztos hogy megbánod...

2011. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ha egy nőnek bejönnék és szimpatikus is lennék neki akkor a fél világot is leutaznám érte, annyira vágyom egy normális párkapcsolatra! :) 27/f
2011. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Egy probát megér, és különbenis mindent meglehet oldani:).
2011. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Egy probát mindenképpen megér, szerintem. Amugy nem kifejezetten kell egymás városába elutaznotok. Ha találtok egy olyan várost, ami a két város kozott van, ezáltal 1ora valamennyit utaztok, ami mégiscsak kevesebb. Igy megismertek egy uj várost, egyutt lehettek. Sok sikert! :)
2011. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat, segítségeket! Úgy döntöttem meg próbálom.. :) Igazatok van 1 próbát megér! :)
2011. okt. 16. 09:11
 30/30 anonim ***** válasza:
Jól teszed:)
2011. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!