Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek melyik pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik pasi jön be inkább?

Figyelt kérdés

1. Aki kitartóan udvarol, akár 1 hónapig is.

2. Aki inkább lesz*r titeket.


2011. okt. 5. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A csajok majd az 1-re szavaznak, de igazából a 2-esről álmodoznak.
2011. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem lehet az övék mindig az kell nekik.Ez a keresztjük,a sorsuk ami hajtja őket.
2011. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen ez a roppant érdekes, minden lány azt mondja, hogy udvarolni kell rogyásig, az a jó pasi. Közben meg az kell nekik, aki itatja őket, más csajok után néz, nagydumás, egy nagy here és csak falja az életet. Ja és ha ezzel szakítanak is és összejönnek egy szerényebb sráccal, de a régi füttyent egyet, hogy szivi gyere vissza, akkor 10 ből 8 csak vissza is fog menni. A lányok ezt nem vallják be, de mind egytől egyig így működnek.
2011. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ÉS igazándiból túl nagy igazságot írtál le... az a gond, h ez alól nagyon egyik sem kivétel, akár hogy állítja, vagy mondja, vagy támasztja alá bármelyik, hogy ő ilyen meg olyan szent. Véleményem szerint mára már megfordult a helyzet, és míg korábban volt igaz az, hogy minden pasi egy forma, mára már nőkben nincs sok különbség, és ez negatív értelemben... De bizonyára van oka annak, hogy a nők jobban szeretik ha szemétkednek Velük, és bizonytalan a kapcsolat.:D kitudja.
2011. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a lányok többsége tényleg azt mondja, hogy az 1. de közben a második kell neki

én azt mondom, hogy az 1. és az eddigi gyakorlat, és tapasztalat is azt mutatja, hogy valóban az 1.

engem olyan pasi nem nagyon izgat, aki le se xar, mert én akkor tudok valakibe beleszeretni, ha törődik velem.

2011. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sokszoros tapasztalat:

1. módszer kizárólag kudarc.

2. módszer 90% siker.


23/F

2011. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mármint ezzel nem azt szándékoztam kifejteni, hogy úristen milyen rossz nő, csak eleve iszonyat sok nő között mozgok nap mint nap, és vak meg nem vagyok, tisztán látom, hogy ki mit művel. És amikor az ember azt hinné, hogy na mégis talált egyet, aki talán kivétel, idővel rájön hogy mégsem.:/:D
2011. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
minden nő rossz* elnézést, elírtam.:D
2011. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy bejön-e a pasi.

Így igazából nem lehet megmondani.

Nekem egy harmadik verzió tetszett: A párom először csak úgy kötetlenül ismerkedett velem, néha utalt rá, hogy tetszek neki, aztán, mikor látta, hogy én is nagyon jól érzem magam vele, akkor kezdett csak igazán udvarolni.


Ha mindenképp a két lehetőség közül lehetne választani, akkor is attól függene, hogy bejön-e az illető, mert máshogy reagál az ember annak a viselkedésére, aki tetszik és annak, aki nem.

Aki bejön, attól szívesen fogadjuk az udvarlást, aki nem, attól meg nem.

2011. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az elsőt fogják mondani, de hidd el nekem az halva született dolog! az a lány akinek te egy hónapig udvarolsz annál totál leírtad magad mint férfi! lehetsz a langyi bangyi barátja...
2011. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!