Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, tényleg sokat számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg sokat számít hogy mennyire pénzes a pasi?

Figyelt kérdés
O.O
2011. okt. 14. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos igen. Gondolj bele, ha van két jó pasi, ugyanolyan humorral, ugyanannyira okosak, helyesek, jók az ágyban, de az egyiknek van saját lakása, kocsija, jól keres, el tud vinni ide oda, nyaralni, akár a gyerekvállalással sem lehet probléma, akkor inkább ő.
2011. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A nők azokat a férfiakat keresik, akik el tudják tartani az esetleges családot. Szerintem nem kell hozzá temérdek pénz, de nem árt ha egy-egy randin nem a pénzt számolod!
2011. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
csak akkor, ha meg akarok állapodni. de amúgy meg rohadtúl leszarom a fiú anyagi hátterét.
2011. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nincs két ugyanolyan pasi...
2011. okt. 14. 16:50
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen számít nekik. De ez ösztön. Az okát a az őskorban kell keresni. Akkor nem a pénz számított, hanem a fizikai erő, jól tudjon vadászni stb.. Ma ezeket a pénz pótolja.
2011. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 LadyLee ***** válasza:
75%

Kevéssé lényeges kérdés - megteremtem a magam egzisztenciáját arra nincs szükség pasira.


Viszont az nagyon lelombozó, ha egy pasinak nincsenek ambíciói, nem tudja, mit akar kezdeni az életével, és úgy általában egy lusta disznó. És jellemzően az előző paraméterek jellemzik a csóró pasikat. De amennyiben az előbbiekkel nincs gond, csak mondjuk olyan szakmája van, amit ambíciói és céltudatossága ellenére alulfizetnek, az nem probléma. Csak ne legyen léha.

2011. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem hiszem, hogy "normális" körökben ez olyan nagyon számítana. Persze vannak hölgyek, akik elsősorban azt nézik, de ezek nem számítanak szerelmi kapcsolatnak - az én nézetemben.


Az a fontos, hogy ha egy pasi elhív randizni, akkor ne én fizessem a fogyasztást, mondjuk bennem is van annyi, hogy nem a legdrágább dolgokat kérem. Az a fontos - hosszútávon - hogy legyen munkája és lehessen vele jövőt építeni.

2011. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De ez kölcsös, gondolom a pasiknak se kell csoro csaj.
2011. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy csaj tetszik, akkor engem nem érdekel mennyi pénze van. Ez hülyeség szerintem.
2011. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Viszont az nagyon lelombozó, ha egy pasinak nincsenek ambíciói, nem tudja, mit akar kezdeni az életével, és úgy általában egy lusta disznó. És jellemzően az előző paraméterek jellemzik a csóró pasikat."


Végtelenül sajnálom, hogy a szüleimmel élek, mert nem akarok több milliós hitelt felvenni egy koszos patkánylyukra, mert még a panel lakásokért is 8-10 milliókat kérnek el és nem akarok életem végéig adós lenni. Ennyi erővel az is baromi kiábrándító, ha egy csaj nem csinál lóf.szt sem és elvárja, hogy a férfi tartsa el, mondván ez a pasi dolga, hogy gondoskodjon a családról.


Viszont a kérdést meg is lehetne fordítani. Ha én egy pénzes pasi vagyok, akkor mi szükségem van hosszútávra egyetlen csajra, hiszen akkor és azt kapok meg, akit csak akarok. Szóval ha egy csaj hosszútvára tervez, akkor ne csak az legyen a szeme előtt, hogy bármikor talál egy gazdagabb pasit, hanem, hogy adott esetben és hamarabb találok egy jobb csajt.

2011. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!