Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek melyik pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik pasi jön be inkább?

Figyelt kérdés

1. Aki kitartóan udvarol, akár 1 hónapig is.

2. Aki inkább lesz*r titeket.


2011. okt. 5. 14:15
1 2
 11/14 LadyLee ***** válasza:
Mindkettővel volt dolgom, és nem is tudnám megmondani, hogy melyik "jön be jobban". Viszont érdekes mérleget lehet vonni a fenti 1. / 2. kategórába sorolható kapcsolataimről: Tapasztalatom szerint az a pasi, aki sokáig lesz@r, majd nagy nehezen mégis sikerül megszelidíteni, sokkal jobb partnerré válik, mint a kezdetekben rajongva udvarló. Volt srác, aki kb. 1 évig rendületlenül udvarolt, mire végül beadtam a derekam. A kapcsolat első fél éve még szép is volt nagyjából, de aztán hamar megmutatkozott, hogy neki igazán mindig csak az kell, ami nincs, azért tud lelkesedni és udvarolni, de ha megkapott, akkor már nem vagy érdekes. Szóval végülis inkább a 2-re szavaznék - persze normális keretek között, nem a kőtaplókra gondolok.
2011. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
elsőő.*-*
2011. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
1.
2011. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

hm, érdekes.

Saját példa:

Nekem már nagyon régóta egy pasi kellene, de ő leszar, viszont azt szeretném, ha udvarolna. Volt pár udvarlóm az utóbbi időben, de ők nem kellettek.

Szóval szerintem nincs összefüggés a "szükség" és az udvarlás között, a lányoknak a saját kiszemeltjük kell, akár udvarol az nekik, akár nem.

18L

2011. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!