Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most milyen "kapcsolat"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most milyen "kapcsolat"?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már több mint fél éve ismerkedtem meg és, ha két kívülálló ránk nézne azt mondaná, hogy utáljuk egymást. Ő is ezt érezteti velem és én is, mintha valami mechanizmus lenne. Hangoztatjuk hogy nem tetszünk egymásnak stb, mégis elhívjuk egymást ide-oda és nem telik el egy hét, hogy valamelyikünk fel ne keresné a másikat.

Mi akar lenni ez, kölcsönös utálatból fakadó rokonszenv? Nem értem.


2011. okt. 8. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez vicces :))

vesd ezt fel neki :)

ő valyon mit gondol :))

2011. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy mindkettőtökben benne van a "csakazértis" ? :D
2011. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ellenben én néha úgy érzem többet akarok, viszonyultam már hozzá 100féleképpen, hátha az mást hoz ki belőle, de minden ugyan olyan, mint régen, bárhogy viselkedek.
2011. okt. 8. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak álca, hogy utáljátok egymást. Valóban meg haverok, vagy barátok vagytok. De rajtatok múlik, hogy mit mutattok a külvilágnak (Y) :D
2011. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Chaz Caro válasza:
Lelkitársi viszony van köztetek.
2014. jan. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!