Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, bejön nektek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejön nektek az ilyen külsejű férfi?

Figyelt kérdés

Nektek bejön ezeken a képeken szereplő srác testalkata? :)

Ha nem akkor miért nem, és milyen jön be inkább nektek?


[link]


2011. okt. 6. 15:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez a True Bloodból Jason Stackhouse-nekem nem jön be.
2011. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem igazán jön be. Nem tudom megmondani hogy mért nem, csak nem. Ma láttam egy számomra nagyon jó testű pasit. :) Kb. 180 cm magas volt, volt rajta izom, látszott rajta, hogy van benne erő, de volt azért rajta fognivaló. Kicsi poci, kicsi husi mindenhol, de látszott a 'karbantartás' is. Pont jó. :) (Kicsit katonás jellegű volt, de nagyon jól nézett ki.)
2011. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A testalkata bejön. A feje és az öltözködése nem igazán. Meg volt egy-két kép, ami nem tetszett. jobban bejön, ha valaki kicsit rosszfiúsabb külsejű.

De azt hiszem, akit a legjobban szeretek nézni, Andy Whietfield a Spartacusból.

2011. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem pont az tetszik benne, hogy nem az a túl mesterkélten izmos, hanem látszik rajta hogy rengeteget sportol, fitt a külseje, de mégis természetes.
2011. okt. 6. 16:01
 5/22 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik tul lanyos az arca
2011. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=Ze_nOP3aYks


Itt egy videó róla a sorozatból. Igazából nem is az arc hanem a felépítés, testi adottságok tekintetében voltam kíváncsi! :)

2011. okt. 6. 18:00
 7/22 anonim ***** válasza:
hát a teste olyan átlagos semmi bajom nincs a testével viszont ez a fej meg a stluíus nem tetszik
2011. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Átlagos? :) Elég jó lenne ha ilyen lenne egy átlagos embernek a teste! xD Szerintem ha mondjuk nem csak a képeket hanem a belinkelt videót is megnézed látható hogy nagyon sportos, nem nagydarab, de az egész teste nagyon karban van tartva, ( nem az a karra gyúrunk típus, lábunkat stb el is felejtjük csávó) látszik hogy nem csak kondizik, természetes és szerintem ez sokkal jobban néz ki, mint egy nagy darab hústorony! :)
2011. okt. 6. 20:07
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az ilyen pasik tetszenek :).
2011. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

ha true blood,akkor inkább eric vagy alcide


[link]


[link]


és alcide nem feltétlenül a teste miatt,hanem azért mert 100% FÉRFI. amugy még egy ilyen testalkat is bejön:

[link]


jason testalkata se rossz, de maga a pasi nem jön be.

2011. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!