Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt életed legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életed legjobb csókja?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál? Hogyan történt? Mért élvezted annyira? 14L
2011. okt. 6. 21:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

szívem igaz szerelmével, amikor még semmi más nem számított :'(

15 voltam

2011. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

kb 6 percig csókolóztunk a barátnőmmel.:) Leírhatatlan volt, csak azért hagytuk abba mert elzsibbadt a szánk.:D


Miért volt olyan jó? Hülye kérdés, mert szeretem.:)

(Nyár közepe fele volt ez, 15 voltam)


F/16

2011. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
mármint 6 percig megállás nélkül értem.:P
2011. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
óvodában puszi a Pistikével <3 mért volt jó? az volt az első? x'D
2011. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
olyan nem volt :-( 20L
2011. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen lehet, még sosem csókolóztam. Pedig jó lenne már élménybeszámolót tartani :)

21/f

2011. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Idén nyáron... :) Kint sétáltunk a parkban, amikor jött egy hirtelen vihar... :D Kb 2 perc alatt annyira eláztunk, mintha ruhástól álltunk volna a zuhany alá... :D Mivel már úgyis mindegy volt, nem siettünk a fedett térségek felé. Egyszer csak megállt, magához húzott, és ott, a zuhogó esőben, csurom vizesen, a testével melegítve, átölelve, jó ideig csókolóztunk... Baromi romantikus volt... :) Azt hiszem, azért volt olyan jó, mert már akkor full bele voltam esve... :D Pedig akkor még nem is jártunk olyan régen, egy hónapja talán... Vagy még annyi se. Mindegy, csodás érzés volt... :)


A legjobb TECHNIKÁS csókom pedig egyszer, valami buliban, befüvezve odamentem valakihez, akit később elneveztem Mr. Proficsóknak, mert még mái napig sem tudom, hogy kicsoda. A dal elejétől a végéig csókolóztunk, utána másnap reggelig nedves voltam tőle. De lehet, hogy csak a fű tette. Az mindig előhozza a "hippi" énem- valamiért mindig kívánósabb leszek tőle... :D


Ha választani kell a kettő közül, határozottan az elsőt választanám. :) Még csak nem is gondolkodnék rajta. :)

2011. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A legJobb.
2011. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

2008.04.24, Dunapart Petőfi híd-Lágymányosi híd közötti szakasza, 19 és fél éves voltam.

Szerintem a másik fél semmire nem emlékszik már belőle de attól még az volt a legjobb. Hogy miért, azt nem tudom.

2011. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
5 hónapig fűztem egy lányt, de olyan kis félénk volt, nem igazán engedett semmit, még a kezét sem foghattam meg. De kitartottam mellette, pedig előtte sok csajom volt már...plázacicák, akik könnyen adták magukat... Aztán egyik este nálam filmeztünk, a film felénél megfogtam a kezét :) A végén pedig odafordultam hozzá, és megmondtam, h nem birom ezt már tovább, nagyon szeretem őt, nagyon fontos nekem, és igérem, mindig kedves leszek hozzá, vigyázni fogok rá, csak adjon már esélyt, tudni akarom már, h együtt vagyunk, összetartozunk. Ő várt egy kicsit, mosolygott, és azt mondta: ''Jól van...és köszönöm szépen'' Akkor nagyon szorosan hozzábújtam, és csak csókolóztunk...aztán a nyakát puszilgattam, utána újabb csókolózás...azt hittem, álmodom az egészet, olyan jó volt. Sohasem felejtem el, amig élek...igazi filmes jelenet volt :) Fuh, de jó érzés volt ezt kiirni magamból most :)
2011. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!