Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves fiúk. Ha a lány elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk. Ha a lány elvileg jól csókol, titeket zavar a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 17:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja akkor mondok neked valamit kis Jancsi. Vannak olyan genyók aki azonnal fellép másikkal szemben, hogy ő legyen a jó fiú akit a csajok imádnak. Valaki mond egy olyan dolgot amit más feltud használni úgy, hogy a csajok a jó fiút lássák benne. Te ez vagy aki jó fiú akar lenni, de nem. Azt várod, hogy én legyek a rossz fiú, hogy te jó legyél amint egy lány téged fog választani. Hülyének nézel, hogy ezt nem tudom?:) Forgas ki nyugodtan. Jellemezd magad jó fiúnak nem érdekel. Nem mondtam mást mint csak igazságot. Meglátsz egy meztelen nőt akkor neked le van lankadva?XD Ha igen akkor elhiszem, hogy nem érdekel a női test. Engem is a belső érdekel, de érdekel a női test nem tagadom. Ettől még nem b*sztam meg a környéken az összes nőt. Nem jelenti azt, hogy rossz vagyok. Érted?:D Te állszenteskedsz, hogy jó fiúnak tűnj fel:)
2011. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

jaj nehülyéskedjmár!!!:D

Ki és hogy érezné már rosszul magát egy szép értelmes barátnő mellet attól mert fogszabályzója van? sőt megmondom a frankót nekem tettszik is egy lányon a fogszabályzó , nem tudom miért de tettszik... sőt már csókolóztam is fogszabis lánnyal és egyáltalán nem volt vele semmi baj az ég világon..:))

2011. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Danee502 válasza:

Kedves Kérdező!

Ha szeret a barátod (szívből!), akkor nem zavarja őt a fogszabályzód. :) Engem nem zavarna, az biztos. Tehát ha tényleg szeret, akkor 100% hogy nem zavarja. :D

2011. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!