Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok ha egy lány kérés nélkül odaadná a telefonszámát?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel pár hete ismerjük egymást. Sokat beszélgetünk, viccelődünk, ismerkedünk. Szerintem szimpatikus vagyok neki, és ő is nekem, de nem kéri el az elérhetőségemet...Most egy pár hétre vidékre fogok utazni, és azalatt az idő alatt sem akarom, hogy megszakadjon a kapcsolat közöttünk. Ha odaadom a telefonszámomat/msn címemet, akkor az nagyon nyomulásnak számít? Egyáltalán hogyan oldjam meg? Vagy inkább várjak rá, hogy inkább ő kérje el?
2010. máj. 16. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztos érti majd de inkább MSN-t add oda neki mert ha a telszámot csak úgy odadod akkor még azt hisszi hogy akkarsz vele 1 éjszakás kalandot.
2010. máj. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem amit nekünk írtál, azt mond el neki is /kérdezd/.

Nem veszítesz semmit.


23/F

2010. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem nyáron történt ilyen: táborban voltunk.Lementünk a partra.dumáltunk meg minden leültünk egy asztalhoz. elvette a telóm és beleirta a számát. nagyon aranyos volt szerintem.igaz hogy lány vagyok, de szerintem próbáld meg ugy h mielött elmész beszélsz vele. megmondod neki h ,,itt a számom, ha hiányzom majd hívj... eltelik 2 nap és hívni fog :).
2010. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon meglepődnék, de ugyanakkor nagyon örülnék. Sajnos, hogy soha nem történik velem ilyen.
2010. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Velem sem volt, de asszem nagyon örülnék, akárki is tenné.

Bár lehet, hogy nagyobb hatást válthatsz ki, ha egy picit felcsigázod (pl megkérdezed tőle, hogy mit szólna, ha egy csaj odaadná neki a számát.) aztán a kezébe nyomnád és kacsintanál egyet ;-)

2010. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmit kidobnám a szemétbe, a mai gazdasági helyzetben, kinek van pénze telefonálgatni, meg internetet fizetni.
2010. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

De ha meg ő nem kéri el, akkor meg oda az egész. Szerintem nyugodtan kérd el, és mondd meg neki, hogy mi miatt kérted el. Egész egyszerűen azért, hogy tudjatok beszélgetni. Semmi nyomulás nincs ebben.

18/F

2010. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
MEG HÁT!
2010. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod el neki, hogy mentek vidékre és addig is szeretnél vele beszélni valahogy?


Én spec. nem venném feltétlenül nyomulásnak...


20F

2010. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!