Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szabad e ezt tenni ilyenkor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad e ezt tenni ilyenkor? (elsősorban lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés

Még nem találkoztam a lánnyal, de személyesen már futólag találkoztunk és msnen tartjuk a kapcsolatot. Viszont teljesen tanácstalan vagyok, hogy msnen ráírjak e a lányra vagy hagyjam, hogy ő is keressen engem?

Attól tartok kicsit, hogy rám unhat még a találkozó előtt.


2010. jún. 20. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ház sztem egy egy napot kihagyhatsz msnezéssel, persze csak ha kibírod....ha van téma akkor nem fog rád unni...de ha nem akarod h sok idő teljen el msnezéssel akk mért ne hozol fel találkát?
2010. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
most miért ne írnál rá? nem attól fog rád unni, hogyha ráírsz... hanem attól, hogyha unalmas vagy. ha beszélni akarsz vele, írj neki, az mennyivel szebb és kedvesebb módszer, hogy azt várod, hogy ő írjon rád? légy férfi.
2010. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*hát
2010. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
kicsit hagyjad, had izguljon érted.
2010. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mindenképp te kezdeményezd az MSN-beszélgetést. Én pl megőrülök amikor fent van a párom, de nem ír rám.
2010. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

" Szerintem mindenképp te kezdeményezd az MSN-beszélgetést. Én pl megőrülök amikor fent van a párom, de nem ír rám."


tudod, amikor a lányok azt hiszik, hogy leszarják őket, akkor lesznek a legszerelmesebbek.

ez saját tapasztalat is. nők ilyenek.

2010. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsónak: te is ráírhatnál... nem mindig a pasinak kell ráírni a lányra. felváltva, aztán jóvan. én is lány vagyok, és nálunk egy így működik. többnyire mindketten elfoglalt állapotban vagyunk, így nem látjuk, ki mikor jelentkezik be, tehát az ír rá a másikra, aki utólag jelentkezett be. ennyi.
2010. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írj rá mindenképp. :) Én nő vagyok,és tudom jól,hogy a nők nem bírják,ha nem ír rájuk az,akit szeretnének. :)
2010. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát az eddigieket köszönöm, de az előzőkhöz csak annyit fűznék hozzá, hogy nemtudom én mennyire vagyok szimpatikus a számára, mert az eddigi beszélgetéseinkből nem nagyon tudtam következtetésre jutni.
2010. jún. 20. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!