Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utál engem mindenki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utál engem mindenki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy társasági ember. Nem tudok kezdeményezni,nemhogy egy lánynál,másnál sem. Nem tudok barátkozni. A hétvégn is inkább leittam magam,mint az állat,mert már besokalltam,hogy olyannyira nyomorék vagyok,hogy képtelen vagyok a nyitásra. Úgy gondolom,hogy mindenki utál a kezdeményezőképtelenségem miatt. Talán tévedek,de ezt gondolom.
2011. okt. 10. 14:50
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Miért kéne bírnom?
2011. okt. 10. 16:10
 12/31 anonim ***** válasza:
Ne sajnáltasd magad, tegyél ellene. Kúrasd magad seggbe, mindjárt akad barátod.
2011. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Idióta egy válasz.
2011. okt. 10. 16:31
 14/31 anonim válasza:

asztarohadt! xD ez aztán a válasz! >.<

amúgy az is megteszi ha (lányt) meghívsz egy szilvásbuktára. azt szeretik, főleg a vidéki jányok...

2011. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam ,egy kis félénk ,meg húzódó ,fuuu bazz de nyomoréknak éreztem magam. De kú.vára elegem lett megtanultam kommunikálni az emberekkel,hogy kinek mit kell mondani.
2011. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Azért utálnak mert kicsi a pucud.
2011. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Hát öcsém, nagyon mélyen vagy. Muszáj tenned valamit, mert így csak vegetálsz, és semmi sem fog változni. Kezdetnek menj el sportolni. Remek önbizalomnövelő. Legyen először is valami emberi formád, sokat számít a megjelenés. Ha jól érzed magad a bőrödben, akkor szívesebben mész majd társaságba, és oldottabban beszélgetsz majd csajokkal.
2011. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nem szeretek sportolni,úgyhogy más önbizalomnövelő módszerrel fogok próbálkozni. Társaságba járok így is,csak senkivel nem tudok dumálnui,mert nincs közös téma. De ha bemutatnak valakinek (lányank pl),az más,mert onnantól simán megy minden.
2011. okt. 12. 11:27
 19/31 anonim ***** válasza:
Nincs elég önbizalmad, és a kisugárzásod is ezért elég rossz lehet.. Ha te se érzed magadban azt hogy sikerülni fog, akkor nem is fog.. Minden akarat kérdése.. A legtöbb pasi fél egy csajhoz odamenni, vagy bármilyen ismeretlen emberhez.Mindenkiben van egy kis idegesség és izgalom de ez természetes. Ezt kellene legyőznöd.. Ha kell, mielőtt odamész bárkihez, vagy ismerkedsz, mondd magadba hogy jól nézel ki, sikerülni fog vagy bármi.. ezek sokat tudnak segíteni még ha nem is hangzik túl jól. :) Ezt lányként mondom neked :)
2011. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,te lány!:)
2011. okt. 12. 12:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!