Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Legyek türelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Legyek türelmes, jogos ha kicsit zavar a szituáció?

Figyelt kérdés

Kb kicsit több mint egy hete ismerkedtem meg egy lánnyal egy közös ismerősünk által. Azóta voltunk egy randin, ami szerintem egész jól ment. Úgy látszott hogy jól érezte magát és azt is mondta. A közös ismerősünk is azt mondja hogy szimpatikus vagyok neki. Illetve ha ez számít elköszönésnél ő kezdeményezte a puszit, gondolom ha nem lett volna jó a randi minél hamarabb be ment volna a lakásba. Azóta viszont teljesen elérhetetlen. Tudom hogy elfoglalt mert sokat tanul ami neki nagyon fontos. De még is ha mondjuk fb-n ráírok hogy beszéljünk pár percet, akkor már jó ha köszön, de szinte sose reagál semmire. Folyton úgy érzem mint ha kerülne. Nem akarok rá telepedni vagy nyomulósnak tűnni, de kicsit zavarja az egóm hogy egyáltalán nem ír vissza sokszor.

Azt mondta ami fontos neki arra tud időt szakítani de még is rám nem tud 5 percet se. Én nekem szimpatikusnak tűnt és szívesen tudnék meg róla többet, meg meg szeretném vele beszélni a második randi idejét. De még annyira se kommunikál velem. Szeretném megtudni hogy most akar e tőlem egyáltalán valamit.

Kicsit magának való lány, imádja azt amit tanul és nagyon zárt világa van amibe nehéz bekerülni.

Én próbálok türelmes lenni mert tényleg nem ismerjük még annyira egymást. De legalább akkor beszélgethetnénk néha, mivel én se sokszor érek rá és arra az 5-30 percre ami van arra se képes hogy velem töltse facebookon.

Vélemény?


2011. okt. 11. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanebben a helyzetben vagyok én is sinen voltam , de jönnek az első zh-k a csaj meg teljesen be van pánikolva néha úgy érzem fel sem ismer .

Én mivel a barátnőjével beszélő viszonyba vagyok , meg fogom tőle kérdezni , hogy neki mit mondott kettőnkről , hogy velem van-e a baj , vagy csak a hölgyemény sokalt be .?

Én mindenesetre készülök arra , hogy ennyi volt .


19f

2011. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Komolyan minden második kérdésben az szerepel már itt GYK-n, hogy "ráírtam facebookon"? Ennyire öreg lennék? Pár éve még milyen jól megvoltunk facebook nélkül, ha tetszett egy lány mertünk neki telefonálni, mertünk vele találkozni, és nem facebookon böködtük, meg chateltünk vele... Tényleg ekkorát változott a világ? Pedig csak 23 éves vagyok...
2011. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nos lehet utálni a facebookot, de kénytelen vagyunk alkalmazkodni a korhoz. Ott vettük fel a kapcsolatot, mert a telefonálás még mindig drágább. Hozzáteszem Randinál is felhívtam, és most mikor elhívtam s felhívtam. De ha két ember nem ér rá akkor csak a facebook van. Nem szoktam facebookon ismerkedni, mondom közös ismerős hozott minket össze, igen neten keresztül. De egyből kértem randit. Érdekes amúgy én nem látok ennyi facebookos kérdést. Én se szeretem amit egyes emberek csinálnak a facebookon, de ebben még nem hiszem hogy bármi elvetni való.

Úristen én védem a facebookot xD


Utolsó előtti, arra hogy nem lesz semmi már én is fel vagyok készülve, de mint mondtam időm van, nem vagyok szerelmes sem. És ha jön más lány aki kicsit több érdeklődést mutat irántam, és a másik meg továbbra se "mer" lépni akkor habozás nélkül váltok.

2011. okt. 11. 15:49
 14/14 anonim ***** válasza:

"Nos lehet utálni a facebookot, de kénytelen vagyunk alkalmazkodni a korhoz."


Nem kell ehhez a szarhoz alkalmazkodni. Ez csak egy hülye divat és nem valami forradalmi technikai fejlődés. Eddig is megvolt nélküle mindenki és most is rengetegen megvannak nélküle.


"Ott vettük fel a kapcsolatot, mert a telefonálás még mindig drágább."


Ja ez is facebook szerelem? AKkor éljetek azon keresztül kapcsolatot.


"De ha két ember nem ér rá akkor csak a facebook van."


Eleve ha az a két ember kölcsönösen fontos lenne egymásnak, akkor még a legsűrűbb teendőik közepette is szakítanának időt egymásra. De nem egyszerűbb belemagyarázni, hogy facebook.


A kérdésre pedig: nem jöttél be neki, de tartaléknak még jó leszel. És ezt soha sem fogja a szemedbe mondani, hanem hazudozni fog össze vissza.

2011. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!