Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, tetszene nektek ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tetszene nektek ez a szituáció, mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy mész az utcán, jön szembe veled egy férfi, aki felkelti az érdeklődésedet, és mélyen, jól a szemébe nézel. A srác visszanéz. Majd megy mindenki tovább, de egyszer csak hátulról utánad szól a férfi, hogy nincs-e kedved meginni egy kávét?(vagy bármi, tehát elhív valahova, hogy beszélgessetek és jobban megismerjétek egymást!) Tetszene ez nektek? Mit reagálnátok? Köszi
2011. szept. 30. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fuh én tuti igent mondanék. Ha olyan az a valaki aki tényleg felkelti az érdeklődésemet. És azt válaszolnám hogy:

- Legyen inkább egy forrócsoki,mert a kávét nem szeretem! XD

Bár lehetséges hogy épp sietek, de ha elkéred a telefonszámomat vagy az msn címemet akkor belemennék. Sok sikert ;)


16/L

2011. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szimpatikus lépés lenne tőle, nem a tipikus suttyó beszólogatás, meg ilyesmi, szóval tetszene. Valószínűleg be is ülnék vele valahova, de nem hagynám, hogy meghívjon, bár ez meg sérthetné a büszkeségét, de én "potyázásnak" érezném, hiszen nem is ismer, vagy nem tudom.
2011. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy most épp sietek valahova, de írja fel a nevét, számát, és majd keresem, mert jó ötletnek tartom a felvetését.

Szerintem jobb az óvatosság, így legalább kicsit utánanézhetnél a neve alapján, ki ő+át tudnád gondolni, hogy tényleg meg akarod -e ismerni.

De amúgy hízelgő a dolog, tény.

2011. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus, akkor mért ne? Persze, ha unszimpatikus, akk futnék :dd
2011. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. :) Ha tényleg szimpatikus lenne, adnék egy elérhetőséget, aztán ha kicsit többet tudok róla, jöhet az a kávézás is, csak mert egy ismeretlennel, akinek a nevét sem tudom, meg semmit, nem szívesen megyek el egyből sehova.
2011. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
menjünk azonnal 20L
2011. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
heh :D, aranyosak vagytok :), köszi a válaszokat
2011. szept. 30. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen. Különösen, hogy egy olyan helyre hív, ahol rajtunk kívül is emberek vannak, nem kettesben a parkba, tehát lejön az, hogy érdeklődik és meg akar ismerni. Beszélgetési témákkal nem árt készülni, és persze kétoldalú, BESZÉLGETÉS legyen, ne egyoldalú beszéd (a férfiak egy része az ismerkedésről azt hiszi, hogy neki kell beszélnie, a nő meg hallgasson és okosan bólogasson - na, hát nem így van).
2011. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát attól a sráctól aki bejön nekem tetszene ! Mert legalább ő nem fél és nem azt várja el hogy a lány kezdeményezzen ! Ritka dolog sajnos már hogy a fiú kezdeményezik szóval hajrá :) !
2011. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Benne lennék :P


22/L

2011. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!