Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjatok nekem néhány témát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjatok nekem néhány témát amiről lehet egy lánnyal irogatni/beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami nagy dumás és nem vág az eszem mind a borotva ilyen téren..

pl. mikor elakadna a beszélgetés.. akkor milyen témát dobhatnák be ?!

az nem érdekel ,hogy engem hidegen hagy.. csak ne kérdezzem olyan hülyeségről amihez ne tudna hozzá szólni :D


pls.


2011. okt. 11. 21:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha vagytok valahol akkor a környező dolgokról vagy bármiről éppen ha elakad én bevágok egy szóviccet vagy ilyesmi és addig tok mit kitalálni témaként míg nevet ilyesmi.
2011. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj oda arra, amit mond és jegyezd meg a részleteket. Nevek, események, stb. Lány vagyok, de amikor unom a másikat, de udvarias akarok lenni, én is ezt csinálom és tök lelkesek tőle, hogy engem érdekel és végeláthatatlanul ömlik belőle a szó. Elhangzik egy név, ki az, mióta ismeri, egy hely, ahol volt, kikkel ment, hogy jutottak oda, ne általánosságban, ha bizonyos dolgokra kérdezz. A hogy érezte magát, mi történt, mi a kedvenc helye stb. kb mind egyszavas választ eredményez. A véleményét is kérdezheted bármiről, emberről főleg, közös ismerősről, ha nézi a való világot, arról, ha ki van lakkozva a körme, rákérdezhetsz, hogy hogy lehet ezt megcsinálni és legyél lenyűgözve, hogy milyen szép egyenletes felületet csinált azzal az apró ecsettel.. Olyat ne kérdezz, hogy nem kényelmetlen e a szűk nadrág vagy nem húzza e a fülét fájdalmasan a nagy fülbevaló, mert de.. Arra ne mutass rá, mennyit képes szenvedni, de nyugodtan értékeld részletesen az erőfeszítéseit.
2011. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Az általánossággal az a baj, hogy hirtelen neki sem fog eszébe jutni rá a válasz, mert kevés az idő, hogy végiggondolja és neki is kínos lesz. Persze ha előre megfogalmazta magának, hogy mi a kedvenc akármije, akkor más a helyzet, de sokkal egyszerűbben tud olyasmit elmondani, ami megtörtént vele és vissza kell csak rá emlékezni, vagy tudod, hogy aktuálisan foglalkoztatja.


utolsó voltam

2011. okt. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
14%
ha elakad a beszelgetes es kinos csond all be, kerdezd meg, hogy milyen targyat dugott mar fel maszturbalaskor... ezt imadjak a csajok!!!
2011. okt. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a kínos csöndet úgy szoktam megoldani, hogy magamról kezdek beszélni, meg amin éppen kattog az agyam úgy általában, ha más nem a film, amit tegnap este láttál. Lehet, hogy nem a legjobb módszer magáról beszélni az embernek, de elindítja megint a beszélgetést.


23/L

2011. okt. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Meg egyébként többnyire személyfüggő. Van akivel órákig beszélgetek és van, akivel képtelen vagyok.
2011. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
de ha pasi és le akarja nyűgözni a lányt, akkor ne magáról beszéljen, ott a lányt kell beszéltetni. amúgy igazad van, fordított esetben így a jó.
2011. okt. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%

"sztem bármiről lehet beszélni egy lánnyal


18/L"


Köszönjük az értelmes választ. Értelmi szinted valóban egy 18 éves lányé.

2011. okt. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
72%
biokémia, kriptográfia, geofizika, differenciálegyenletek, paleoökológia, klasszika-filológia... ami éppen jön
2011. okt. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Abszolút mindenről..


mindenesetre az a lényeg, hogy lássa, hogy érdeklődöl iránta


kedvenc hobbi, film, könyv szín, kocsma, sör, barbi baba, gyerekkori játék, állat stb....


érdekes történeteket mesélni az életből, legjobb vmi vicceset

2011. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!