Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjatok nekem néhány témát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjatok nekem néhány témát amiről lehet egy lánnyal irogatni/beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami nagy dumás és nem vág az eszem mind a borotva ilyen téren..

pl. mikor elakadna a beszélgetés.. akkor milyen témát dobhatnák be ?!

az nem érdekel ,hogy engem hidegen hagy.. csak ne kérdezzem olyan hülyeségről amihez ne tudna hozzá szólni :D


pls.


2011. okt. 11. 21:06
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Sajnos hiába minden duma és ékesszólás,ha nem vonzódik a csaj,akkor csak beszéddel nem lehet megnyerni.A viselkedés,magatartás,a testtartás és a nonverbális gesztusok döntőbbek a szavaknál.Aki érdekli,arra figyel,bármit is mond az neki,aki nem érdekli,az hiába töri magát,csak udvarias válaszokat fog kapni,valódi figyelmet sajnos nem.
2015. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Én nem értem miért ilyen nehezen megy ez. Élőben nekem nem sok lehetőségem van mert sokat dolgozok hétvégén is igy a Pénteki-Szombati bulik javarészt kilőve, mmelóba nagyrészt férfiak vannak vagy egyedül vagyok. Autóval járok szóval buszos ismerkedés sem fordul elő, tehát nálam marad a facebook, itt meg nem megy, hihetetlen, hogy minden kérdést próbáltam amit irtatok reakciók? Válaszoltak rá aztán utánna jöttek az egyszavasak, vagy a másik eset nem válaszoltak. Azt nem hiszem, hogy mondjuk 15-20 lányból egyiknek sem tetszenék( nem hiperszuper bombázóknak meg fb sztároknak irtam hanem normálisaknak) és olyannál is próbálkoztam akiről tudom, hogy anno "bejöttem" neki. Érdekes módon facebookon meg egyszavas válaszokat ad és ha elakarom hivni akkor meg azt irja "sokat dolgozik nem ér rá". Hát istenem. Ez a mai világ sajnos ez van. Akinek sikerül az mázlista. Ennyi. Van akinek bejön van akinek nem.

19/F

2018. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!