Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene még éreznem, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene még éreznem, ez már szerelem? 22/N

Figyelt kérdés

Előre mondom, h. még nem voltam szerelmes, nem volt párkapcsolatom, ezért tettem fel ezt a másoknak talán hülyeségnek tűnő kérdést.

3 randim volt eddig egy sráccal, nagyon szimpatikus, kedves, és nem mellesleg jóképű, tetszik, jó vele lenni. A talikat mindig várom, hiányzik ha nem láthatom. Egyébként is izgulós vagyok, így kicsit mindig izgulok, ha vele találkozom. De nem érzem a kis pillangókat a gyomromban, meg ilyenek. Szokták mondani, h. érezni lehet a bizsergést. Hát én nem hiszem, h. olyat érzek. Vagy hát nem tudom.


2011. okt. 12. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom a nők hogy élik meg a szerelmet. Én férfiként úgy éltem meg, hogy minden gondolatom az imádott nő körül forgott, a napom attól függött, hogy milyen volt az együtt töltött kis időnk.


A leírásod alapján pusztán kedveled a srácot és bejön, mint pasi. Általában ez már elég egy kapcsolathoz, de ez nem szerelem.


26/F

2011. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem a szerelem ennél sokkal erősebb érzés
2011. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Három randevú után nem hiszem hogy érezned kéne! :)

Ha meg van a kölcsönös szimpátia, és várod a találkozókat, akkor minden esély meg van arra, hogy szerelem alakuljon ki közöttetek. De szerintem ne agyalj ennyit ezen, csak érezd jól magad vele! ;)

2011. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem fogod te még érezni azokat a pillangókat :) én is így voltam mint te. egyre jobban hiányzott, folyton a fejemben volt hogy vajon mit csinálhat? ha megláttam mindig gyorsabban vert a szívem. ha tudtam hogy össze fogunk futni már akkor izgultam. órákig el tudtam volna nézni, még ha meg sem szólal akkor is :) plusz a pillangók.
2011. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek, akkor még van remény. :) Igazából eddig csak rövid ideig tudtunk találkozni sajnos, de lesz ez még máshogy. Mivel még nem voltam szerelmes, ezért ugye az is benne van a dologban, h. magára a szerelemre vágyom, egy ölelésre, csókra, stb. Dehát nem azért szeretnék vkit találni, h. végre legyen már egy barátom, tehát azért nem mindegy, h. ki lesz az.
2011. okt. 13. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:
A szerelem később fog kialakulni!
2011. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a szerelmet eddig 2x éltem meg, egyszer gyötrelmes öt évig tartó kínlódás formájában, mert a lamúr nem viszonozta a dolgot, és bármit tettem, akkor se szerettem ki belőle, csak jóóóó sokára... Na akkor nem pillangókat, hanem komoly szívfájdalmakat éreztem, mintha belülről fájna mindenem.

Másodjára meg mostani barátommal, azt is 1-2 hónap után talán. Onnan gondoltam, hogy tényleg szerelmes vagyok, hogy nem köt le más, pedig eddig mindig nézelődtem jobbra-balra többi pasi mellett, egyik se volt képes komolyan lekötni. Barátomat meg imádom, minden kis porcikáját, ahogy néz rám, meg bújik, legeslegjobb férfi a világon, komolyan. Már majdnem egy éve járunk, de még most is rajongva gondolok rá naponta sokszor, ha feljön msnre megörülök neki, randik előtt izgulok, stb...

Ha ez nem szerelem, akkor semmi... :D

20L

2011. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha három randi után beleszeretnél akkor túlérzékeny lennél és a komoly gond lenne az ítélőképességeddel is.

Jó úton akkor jársz ha sokat gondolsz rá, és próbálod kicsit idealizálni a fejedben, mikötben rágondolsz jó érzéssel töltődsz el.

Röviden, ez teljesen normális.

2011. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!