Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! A barátnőm 3 hónapig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Defaggar kérdése:

Lányok! A barátnőm 3 hónapig tiltólistára tette a szexet, de rendesen nem lehet megcsókolni se. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel 3-4 hónapja jóba vagyunk, 1.5 hónapja együtt vagyunk, osztálytársam, ezért minden nap látjuk egymást. Suliba a legjobb barátnőjével van egész nap, sulin kívül tudunk csak találkozni, beszélgetni. Sajnos csak telefonon, de úgy általában napi 1 órát beszélünk. 2 hét után sikerült megcsókolni, normálisan, ennek mindjárt 1 hónapja, azóta csak szájrapuszi, és mindig elhúzza a fejét, én meg nem akarok erőszakos lenni, hogy lefogjam, és rendesen megcsókoljam.

Vagy pont ez volna a baj?

Nem lehet, hogy azért nem akar csókolózni, mert rosszul csókolok szerinte?


Illetve kijelentette 3 hét után, mikor először bepróbálkoztam, hogy 3 hónapig nincs szex. Nála eléggé tabu téma, erről nem is igazán szoktunk beszélni.


Ezt kész ténynek kell venni, vagy azért próbálkozni lehet?

Illetve orális szex, bármelyikünk részéről, ujjazás, stb ha próbálnám, az még belefér? Igazából nem próbálkozok nála, mert nem akarok ebből veszekedést, sajnos minden apróságon felhúzza magát.

Lehet, hogy gáz, de első komoly(abb) barátnőm, összességébe is csak második(első 2 hétig tartott), én még szűz vagyok, Ő pedig nem az, már 15 éves kora óta.


Mit tanácsoltok, mit tegyek?

Mástól is elfogadok véleményt, tanácsot, tippet, de főként lányok válasza érdekelne.

Oltásokat, beszólásokat nem kérnék...


18/F


2011. okt. 13. 18:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
dobd ki, valószínűleg nem olyan jófej, ha ilyet csinál 18 évesen.
2011. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy én tényleg szeretem, megpróbálom megbeszélni vele, legalább csók legyen, mert ezt a 3 hónapot végülis megértem, mert szerintem biztosra akar menni, hogy megmaradok neki, nem pedig csak kihasználom. Dobni csak végső esetbe akarom... :S
2011. okt. 13. 18:46
 13/16 anonim ***** válasza:
én mást keresnék, mert ő nem 100as. 20L
2011. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem inkább próba szaga van... szerintem esélyes lehet, hogy tesztel, hogy ezek mellett képes leszel-e maradni, és ha igen, utána vár a lényeg... habár kitudja. Viszont a csókos dolgot nem értem, meg hogy miért pont 3 hónap... ha az utobbira nemis, de az elöbbire érdemes lenne rájönni.
2011. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hát ezt marhára nem értem! senki nem bírja a könnyűvérű csajokat most meg az a baj ha nincs szex rögtön.. ha igazán szereted várd csak ki.
2011. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

3 hónap szex nélkül nem sok idő. Arra még nem készült fel.


De! A többit nem értem. Ha szeretsz valakit, legalább a csókjaira vágysz, és suliban sem hanyagolod...Érdekes egy barátnőd van.

2011. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!