Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlag fiúból váljak ilyenné?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag fiúból váljak ilyenné? (lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok izmos, se túlsúlyos, olyan átlagosnak mondható. Próbáljak meg ilyennél válni mint pl ő :


[link]


[link]


[link]


2011. okt. 13. 21:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hú, igen, az jó lenne :D sok sikert! XD
2011. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
:S mondjuk nekem nem jön be ez a testalkat, de végülis engem úgysem érint ez,úgyhogy ha ez a célod akkor gyúrj :)
2011. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

2 év alatt kinézel így naturálba simán. Én is úgy nyomom 3 éve(hozzáteszem rendszeres és kíméletlen edzés mellett,következetesen felállított edzésterv és megfelelő tápanyagbevitel mellett),és nála azért izmosabb vagyok pedig elég nyüzüge(volt) az alapvető testalkatom.A hasam persze nem ilyen kockás már,de mivel a nők többsége ezt nem is szereti annyira,illetve nem várja el kicsit el is engedtem magam e téren.Viszont ami nem igaz hogy nem számít mennyire vagy izmos,mivel lényegesen jobban bejövök így a nőknek.A hasammal meg nyárra csinálok valamit hogy magamnak is bejöjjek,mert hiába nem szereti párom a kockás hasat én jobban éreztem magam azzal régen^^

A szteroidokat és az összes illegális cuccot viszont messze kerüld el.

2011. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%

Én a magam részéről hányok az ilyen pasiktól.

Még bottal sem piszkálnám meg őket.

Nem tudom, sok srác honnan veszi, hogy ez jön be a lányoknak, de nagy tévedésben vannak.

A tipikus plázaribiknek biztos, de egy igazi nő nem azt nézi, mennyi kocka és bicepsz van a testeden.

L/24

2011. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szteroidokat ne szedj légyszi
2011. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hallottad már azt a mondást hogy a férfiak azért gyúrnak hogy jó nőkkel szeretkezzenek !Ugye lehetsz jó fej megbízható úri ember ha szexuálisan nem vagy jó felépítésű leszarnak be sorolnak téged pl 5 szintű vagy akkor a 10 es cicababák lesem szarnak

Nem tudom milyen idős vagy de 15-16 éves kortól kezdenek edzeni a férfiak ha natural edzel 4-5 év és lehet nem is nézel ki így Én azt mondom menj vegyél bérletet konditerembe nézz egy jó edzés tervet vegyél egy jó minőségi fehérjét kreatint mert egyszer élünk és mire kigyúrod magadat 30 évesen lemaradsz sok mindenről

Még valami amelyik hölgy azt mondja nem szeretkezne kigyúrt pasival az vagy leszbi vagy átoperált férfi XD

2011. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hát igen én is 5 éve edzek nagyobb vagyok mint a képen az illető és sokkal több lány "ál szóba" velem, de ne ez motiváljon az edzésre mert ha kellesz valakinek így is úgy is keljél szerintem ha már sportolni akarsz (ami dicsérendő és remélem fogsz is) akkor magad miatt tedd.

Nos igen khmm szteroidok előbb utóbb megálsz a fejlődésben (mert lassan eléred a genetikai határaidat) és a céljaid elérése érdekében választhatsz kockáztatsz vagy nem... de ezzen rá érsz 4-5 év edzés tapasztalat mulva gondolkodni

2011. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ne gyúrj az olyan "unalmas", nekem bejönnek a sporoló srácok, és emellett ha évekig csinálod akkor jó tested is lehet, meg szórakozol közben, plusz ismerkedsz is. egyél egészségesen és akkor szerintem meglesz.
2011. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
te elvagy tájolva 1-2 év vagy 3-4 év kell én nem mondom hogy 1 body builder vok a haverom az 17 éves szegeden lakik joey de én olyan izmos vagyokc sak anyi elmész futni az is valami
2011. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"amelyik hölgy azt mondja nem szeretkezne kigyúrt pasival az vagy leszbi vagy átoperált férfi XD"


Hát, látom te már az agyadat is teljesen elgyúrtad :D.

Nem vagyok leszbikus, sem átoperált férfi, de még csak csúnya sem, hogy elejét vegyem a következő kifogásnak, miért nem szexelnék egy olyan "férfiistennel" mint te vagy.

Én egyszerűen undorodom a gyúrós, felfújt izompacsirtáktól.

Nekem igazi férfi kell, olyan, mint a barátom.

Ő biciklivel jár mindenhova, izmos comb, vádli, feszes popsi, de van egy kis pocikája, amit imádok, és nem egy csupasz, szőrtelen, piperkőc majom, aki az étrendjével és az edzéstervével van elfoglalva nap, mint nap.

Úgy hogy csalódást kell okoznom :).

L/24

2011. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!