Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok járnátok olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok olyan fiúval akit lenyomtok szkanderben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 21:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az mondjuk elég béna már ha neked kell megvédeni a pasid. Én 54 kilo vagyok, 180 cm, de eddig bármikor kellett megvédtem a lányt aki velem volt, főleg ha barátnőmről van szó, nem hogy saját magamat. Persze az más ha 5en akarják agyonverni, de azért egy darab férfi ellen még egy nő is hatékonyan tud harcolni.
2011. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
Járnék. Nem testőrnek szánnám, hanem partnernek, így nincs jelentősége a dolognak.
2012. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem járnék, mivel az én észjárásom szerint a férfi azért férfi, mert erősebb a nőnél, meg tudja védeni, nem olyan papírkutya mint a mai fiatalok. Szóval nem, nem járnék.
2012. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!