Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz nem foglalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz nem foglalt, cuki, szép arcú, alacsony lányokat találni? Minden alacsony,14-17 év közötti szép lány foglalt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 22:42
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
ha godolod írhatsz privit,bár szerintem én nemvagyok szép,alacsony az vagyok,cuki is lehet:)L/14
2011. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 Defender Archangel ***** válasza:
Na látod legalább már is szereztél egy jó ismerőst :) bármi meg történhet csak akarni kell.
2011. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan nehéz ilyet találni. Én cuki vagyok. Legalábbis mások ezt mondják. Ezen kívül alacsony, és nem foglalt. =)


15/L

2011. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

ó, hát én már nagyon régóta szeretnék barátnőt, ennek ellenére mindegyik húgom hamarabb kapott párt maga mellé


igaz nem kell tenniük semmit jönnek a pasik maguktól


ezért mondom jobb lánynak születni manapság


engem mindig b@sztattak, hogy miért nem csajozok be


ha az olyan egyszerű lenne -.-"

2011. okt. 15. 11:33
 15/44 anonim ***** válasza:
Akkor fogsz becsajozni amikor nem is számítasz rá. Amiben biztos vagyok, hogy egy olyan lányba fogsz beleesni aki abszolút nem az ideálod, hanem annál jóval több.
2011. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
Na, írd meg, hány éves vagy :)
2011. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

Mivel ma már csak díszb*zi fiúk vannak így igazából ez az egész nem így van... :D (vagyis nálam nem.)

Na szóval most az a nagy helyzet,hogy valamelyik pasi elindította hogy a lányoknak a helyes,185-190 cm-es pasik jönnek be,EGYÁLTALÁN NEM!Azért adjon magára meg minden nem mondom,hogy legyen csőves..:D Jó,oké lehet,hogy van olyan lány akinek azok a fajta fiúk jönnek be,de könyörgöm ne vegyétek az egész lányt/nőt egy kalap alá.:D És én is alacsonyabb vagyok,mások szerint cuki:) és szingli,de ez mellékes.

Lehet,hogy a mai ribizliknek ez jön be.DE vannak kivételek.:) Szóval te is megtalálod majd a "cuki és alacsony" kedvesedet.;) 15/L.

2011. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:50


ja, lehet ezt mondod, de ha látnál engem élőben, fogadjunk, hogy nem tetszenék neked és így már meg sem szeretnél ismerkedni velem

2011. okt. 16. 12:54
 19/44 anonim ***** válasza:

De most nem rólam van szó.:D

És ne legyél ennyire negatív,látom kevés az önbizalmad:|

És ez nem jó.Pozitív gondolkodás.;d

Talán ezért nem találsz barátnőt,mert hiányzik az önbizalom.:\ Szóval ne ítéld el magad: )

2011. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

én nem hiszek a csodákban, eddig sem érdekeltem a szép lányokat, akkor ezek után sem fogom


önbizalmam meg mitől legyen, amikor annyi szemét ember van

2011. okt. 16. 13:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!