Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz nem foglalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz nem foglalt, cuki, szép arcú, alacsony lányokat találni? Minden alacsony,14-17 év közötti szép lány foglalt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 22:42
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Annyira negatív vagy:(

Vannak csodák,de akkor jönnek amikor nem is számítasz rá.

Oké,látom már nagyon szeretnél barátnőt,de akkor tegyél is érte! :)

Igen,ez igaz. De vannak még jó emberek:D Csak rájuk kell találni.;)

2011. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:12


Remélem igazad van és találok egy olyan lányt, aki nem csak külsőleg tetszik, hanem belsőre is. A probléma ott kezdődik, hogy általában az ilyen lányoknak én nem kellek.

2011. okt. 16. 13:50
 23/44 anonim ***** válasza:

Megfogod találni azt a lányt aki azért szeret aki vagy.:)

Mindenkinek van egy párja..szóval idők kérdése és megtalálod álmaid barátnőjét.;)

2011. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Huszonévesen azért már nincs annyi idő, amíg tini voltam, nem zavartattam magam, mindig ezt mondtam, hogy majd megtalálom azt a különleges lányt, akivel összepasszolunk és kölcsönös a vonzalom, de hát a hiú ábrándoknak nem lett semmi jó vége, ezért is gondolkodom az örömlányokban.
2011. okt. 16. 13:56
 25/44 anonim ***** válasza:
66%
Értem,szóval szexre alapuló kapcsot akarsz.. arra jók azok. De viszont ha olyanokkal képes vagy kezdeni nem érdemelsz egy különleges lányt.:|Ne mondd már hogy a haveri társaságodban lévő fiúknak valamelyik barátnőjének nincsenek barátnői.Szólsz az egyiknek és aztán szerveznek neked egy normális csajjal egy találkozót.Ne legyél buta!Az örömlányokat meg hagyjad az idiótáknak! :)
2011. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:01


de aki tetszik az nem érez irántam viszont úgy, akkor meg minek erőltetni, az ilyen helyzetektől csak még inkább csökken az önbizalmam, és csak inkább azt éreztetik velem a lányok, hogy nagyon nem vagyok szép, nem tudok másra gondolni, csak azt nem értem, akkor minek mondták sokan, hogy helyes vagyok?

2011. okt. 16. 14:13
 27/44 anonim ***** válasza:

Most hogy belegondolok egy 15 éves cuki kis barátnőm van :D

Irigyelhetsz.

Hülyeséget félretéve, mi úgy találkoztunk, hogy a haveri társaság elment színházba, és ugye ők is hívtak még pár embert, és én pont a mostani barátnőm mellett ültem. Őszintén szólva, már nem is emlékszem mi volt a színdarabban.

2011. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:18


én nem igazán tudok eljárni sehova sem, áruházakba meg suliba vagy utcán, buszmegállókban látok szép lányokat ennyi


a szórakozóhelyeken én nem is próbálkozom, sok buta, beképzelt ribi van ott

2011. okt. 16. 14:28
 29/44 anonim ***** válasza:

"akkor minek mondták sokan, hogy helyes vagyok?"


Akik ezt mondták,gondolom lányok voltak...:D

Na azok közül választhatnál.. ;d

2011. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:31


igen, de mégsem érdeklődtek irántam úgy én meg nem erőltetem, nagyrészüknek azóta már van pasija

2011. okt. 16. 16:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!