Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk miért szeretik jobban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért szeretik jobban az alacsony lányokat?

Figyelt kérdés

én 175 cm vagyok , és olyan rossz látni amikor eljön mellettem egy pár és a csaj sokkal alacsonyabb mint a fiú, akkor eszembe jut hogy milyen magas vagyok ://

14/L


2011. máj. 2. 08:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

gondolom hallottál már a ferromon nevű hormonról.

állítólag azért jobb ha a lány alacsonyabb mint a fiú,mert a fejtetőn van a legtöbb ebből a hormonból és úgy érzi meg a legjobban és tudatalatt vonzódik.

Ne aggódj szerintem,használd ki a magasságod, mivel összemenni úgysem fogsz, öltözködj csinosan,és hidd el találsz magadnak valami jó pasit;)

2011. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
nem arról van szó, hogy jobban szereti az alacsony lányokat, hanem nem szeretnének olyan lánnyal járni, akik mellett kisebbség érzetük van :D én 16 éves vagyok, és 175cm, ugyanez volt a helyzet, nagyon nem szerettem a magasságom, de tavaly megtaláltam a nekemvaló srácot, 190 centi körül van :) ne aggódj, a magas pasik viszont nem szeretik az alacsny lányokat :) és majd akkor eljön a te időd is, csak a fiúk lassan érnek be.. :D
2011. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. máj. 2. 08:52
 4/19 anonim ***** válasza:

Én pl azért szeretem az alacsony lányokat mert én sem vagyok valami colos. xD

Az én 170 centimmel, jobban szeretem ha a lány olyan 160 körüli. :D

De te is simán fogsz magadnak találni fiút, mert vannak nálad magasabbak is. :)

Egy 180 centis fiúnak már te is alacsonyabbnak számítasz. ;)

2011. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én 197 centi vagyok, és a magas csajokat szeretem :) 16 f
2011. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

nekem is állandóan ez volt a bajom. aztán amikor gimis lettem rájöttem, hogy van csomó magas pasi akiknek inkább magas csaj kell :D és a magas pasik jobban is néznek ki szerintem :) most is 192 cm a barátom :DD szóval nyugi

17/L 177 cm

2011. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Én viszonylag alacsony vagyok (168 cm), és a párom 190 cm, szóval az nem igaz, hogy a magas pasik nem szeretik az alacsony lányokat :D Inkább csak arról van szó, ha egy fiú magasabb a lánynál, akkor az a lány "törékenyebbnek és védelmezni valóbbnak" tűnik. De ne félj, 175 cm még nem olyan iszonyú magas, így bőven találsz majd olyan fiút, aki magasabb nálad :). Azokkal meg nem kell törődni, akiknek a magasságod láttán kisebbségi komplexusa lesz.

19/L

2011. máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem férfiként sokkal inkább zavar hogy a nők nagy része szerint "180cm alatt nem férfi a férfi". 175 vagyok. :/
2011. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

én csak a saját ismerőseim alapján írtam :D mert ők eddig 90%ban azt mondták, hogy nem akarnak 'törpét'. de nyilván ha valaki szerelmes lesz, ez már nem számít

17/L

2011. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8%

Pont forditva. Azert vannak alacsony lanyokkal mert a lanyok akarnak feltetlenul naluk magasabb fiut, es ugyanolyan magassal ill alacsonyabbal nemigen allnak szoba.

Egyertelmuen a magas lany a jobb, elvegre hosszabb a combja ;)

2011. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!