Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves fiúk/férfiak! Kellemetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk/férfiak! Kellemetlen nektek, ha a lány a saját részét fizetni akarja a randin?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, most nincs kapcsolatom, ismerkedem, randizgatok, keresem azt, akivel érdemes kapcsolatot kezdeni.


Mindig szoktam mondani, hogy fizessünk külön, mindenki a saját részét. Már az első randin is mondom. Eddigi tapasztalataim (bár nem randiztam még sok emberrel), hogy ilyenkor tiltakozik a másik fél, sőt, még a 2-3 randin is előfordult ez. Ez megalázó lehet, hogy fizetni szeretném a saját fogyasztásomat? Hogyan kellene ezt kezelnem?


Minden épkézláb hozzászólásért köszönet.


2011. okt. 15. 15:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem kellemetlen , de így illik, hogy a randin a férfi fizesse a számlát. Az nagyon pozitívum ha a lány fölajánlja , hogy fizeti a részét de ennek ellenére is ragaszkodom, hogy én fizessem a számlát.
2011. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Minden randimon én fizettem a számlát. Kb. a felénél akart fizetni a lány, de egy mondattal meggyőztem.

Csak akkor vártam el, hogy fizessen, ha tudja, hogy nem lesz 2. randi. (Egyikben sem volt annyi gerinc, hogy ezt ki merje jelenteni az 1. randi végén.)

2011. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
első randin fizessen a fiú! ha korrekt és jó fej akarsz lenni akkor nem eszel és iszol össze mindenfélét. Szerintem első alkalommal nem kellene azon görcsölni hogy ki fizet. Fizessen a fiú, ő hívott el. Következő alkalommal ha fizetni akarsz akkor beszéld meg vele hogy majd utána odaadod neki a "részed". Ez így nagyon korrekt megoldás.
2011. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Azért jól esik, ha egy lány fizetné a saját részét.
2011. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 kovpet ***** válasza:
80%

Feltétlen fel kell ajánlani, hogy fizeted a részed. És egyáltalán nem illik elfogadni :)

Ez egy ilyen játék :)

2011. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
63%

Egyatalan nem kellemetlen, ez az elvaras. En mindig mondom a lanynak hogy kulon fizessunk. Vagy kulon kerjuk a szamlat, vagy azt mondom hogy te kb ennyit fogyasztottal, adj bele x Forintot es fizetek. Nem foglalkozom par szaz forintnyi kulonbseggel, de mindenki fizesse a sajat fogyasztasat.

35F

2011. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem, sőt fizetheti az enyémet is ha már ennyire akar fizetni.
2011. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
55%
Huhh, a 10:57-es egy kicsit azért erős. Én szerettem minidg olyan helyre járni, ahol kikérem a pultnál a piát és ki is fizetem. Egy randi általában nem egy pohár kólányi idő, szóval a körönként fizethet mindig a másik. Az első kört szerintem alap, hogy a pasi fizesse, de aztán ha fogytán az ital, "bocsi, ki kell mennem a mosdóba" ürüggyel elmehetsz a pulthoz rendelni, így senkinek nem kínos, és szerintem a legtöbb pasi értékeli majd.
2011. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Na pont azt akartam írni amit az első mondott. Szerintem se az van hogy ez tudatosan történik (áhh neee, ezt nem hagyhatom.. tennem kell valamit!). Csak igen ez már be van rögzülve és akkor ez meg jól belerúg. Akinél meg nincs azt nem hiszem.
2011. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy készülök, hogy én fizetek 1. randin is, aztán ha a srác azt mondja, hogy hagyjam akkor hagyom és fizessen ő. Valaki írta már, de ez nem feminizmus kérdése sztem
2011. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!