Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagosabb, csendesebb, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosabb, csendesebb, nem bulizós, de értelmes, okos, vicces lányokkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
A csendesebb, nem bulizóson a hangsúly leginkább. Buliban nem, suliban egyéb okokból nem, utcán nem, buszon nem, facebookon nem, akkor mégis hol?
2011. okt. 15. 20:30
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Így akarjon neked segíteni valaki!

Keress itt a kérdezők között...

2011. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Könyvtárba sokan járnak netezni is, ne azokhoz menj oda aik látszólag keményen tanulnak. :D
2011. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Segítettek! :) Kizárni azokat a helyeket, ahol biztos nem fogok megismerkedni egy ilyen lánnyal. :D Amúgy ja, nem is mondtátok, hogy itt is lehet. :P
2011. okt. 15. 20:56
 14/40 A kérdező kommentje:
Jaj de most ott netezik szegény lány, lehet a vibrátorját rendeli, vagy kitudja, én meg oda megyek: "Hello bocsi, izé, teccő gecó!!" Vagy micsoda? Jó, improvizálok úgyis, de a szituációs probléma érthető azért remélem. :)
2011. okt. 15. 20:58
 15/40 anonim ***** válasza:

Írj egy kérdést, hogy a jelenlévők között keresnél értelmes, meg okos, meg csendes, bankrablásban bűnsegédként részt vevő, (vagy mik az igényeid...) Törőcsik Marinál valamivel szebb lányt...

Biztos kerül egy...

2011. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Törlik, meg az olyan szánalmas. :)
2011. okt. 15. 21:05
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
A 'könyvtár, kávézó, társkereső" válasz írója vagyok. Csak egy kis megjegyzés. Nem egy barátnőm használja/használta a társkeresőt ( reklám helye: a parom.hu-t ), pedig egyik sem öreg (20-24) és egyik sem úgy, hogy mindegy már ki, csak pasi legyen. Sajnos a normális lányoknak is nehéz normális pasit találniuk. Legutóbb az egyik csaj 8 randira ment el, mire sikerült megtalálnia azt, akivel megvolt az összhang, azóta is együtt vannak. Annyi a titka, hogy sokat kell próbálkozni, nem szabad feladni azért mert csalódsz egy-két randiban.
2011. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Te tényleg akarsz barátnőt?

Szerintem tedd fel magadban a kérdést.

2011. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
én pl. fent volt társkeresőn,de nem vagyok olyan "bárki, csak pasi legyen" típus... szal ott is vannak értelmes, normális, nem bulizós, csendesebb lányok (ja, furi, de nem szeretek bulikba járni) szal biztos találsz valakit, még tuti sokan vannak ilyenek :)
2011. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!