Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagosabb, csendesebb, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosabb, csendesebb, nem bulizós, de értelmes, okos, vicces lányokkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
A csendesebb, nem bulizóson a hangsúly leginkább. Buliban nem, suliban egyéb okokból nem, utcán nem, buszon nem, facebookon nem, akkor mégis hol?
2011. okt. 15. 20:30
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
meg egyébként ti is írhattok. Könyörgöm legalább a neten ti kezdeményezzetek!!!:D szóval hol laktok?
2011. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
17/L
2011. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Bp. 22F
2011. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Komárom-Esztergom:)
2011. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Az élettársam nem nagypofájú.Buszon ismertem meg.Vasárnaponként templomba jár és szereti az egyházi rendezvényeket.Volt több pasim.Akik nagypofájúak voltak többnyire szórakozóhelyen szedtem fel meg kocsmákba.Egyiket sem ajánlom ismerkedésre.
2011. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Személy szerint én a vallásosat se ajánlom semmire, de még mindig jobb mint a kocsmás, az igaz. Egyébként fogalmam sincs, hogy jön ide ez a megjegyzésed. :D
2011. nov. 15. 00:02
 37/40 anonim ***** válasza:
Ne gondold,hogy a vallásos túl önmegtartóztató.Én szeretem a párom.Nagyon odaadó.Minden ok nála csak nem kocsmás meg nem verekedős.
2011. nov. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Nem azért. A vallásossal csupán azért van bajom mert "butuska". Értelmes ember nem hisz egyetlen hivatalos vallásban sem, nyilvánvaló, hogy kivétel nélkül az emberi manipuláció a céljuk.
2011. nov. 19. 15:34
 39/40 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező... A vallással kapcsolatban te vagy az első, aki végre ugyanazon a véleményen vagy, mint én :)


( ha gondolod, írj Privit, és beszélgessünk :) )

2011. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Rendkívül örültem ennek a kérdésnek :) Azt hittem a magamfajták már senkinek sem kellenek :D Jó látni hogy van igény.

Egyébként, ( hogy a kérdésre is adjak valami válaszfélét) velem táncházban lehet összefutni, vagy valami szolidabb koncerten :)

2012. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!