Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 éves vagyok de még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok de még nem volt barátnőm, próbálok ismerkedni de semmi, ennyire rossz pasi lennék?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen kezdem rávenni magam hogy én is tudok értékes lenni és valakinek én is tetszhetek. Mindenki azt mondja ismerkedjek, hát én próbálok is de valamiért még se jön össze semmi. Legtöbbször ha valakivel sikerül pl fősulin beszélgetnem akkor is azt veszem észre hogy nem érdeklem őket és olyan passzívak hogy hamar úgy érzem jobb odébb állni. Van hogy másnap már nem is köszönnek. Ha jól elbeszélgetek valakivel akkor az a lány vagy foglalt vagy más pasit nézett ki magának.

Állítólag van beszélőkém, és egyesek szerint intelligens is vagyok, egy még kisebb réteg még viccesnek is tart.

Azt tudom hogy külsőre nem vagyok ideális pasi, kicsit mackós vagyok. Sokan mondják hogy sok lánynak bejön, még se találok ilyet, tényleg ennyire taszító lennék?

Pedig már nagyon vágyom a szeretetre szerelemre. Valaki aki férfiként tudna rám tekinteni. Még csak nagy elvárásaim sincsenek szerintem pedig.


2011. okt. 16. 13:16
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Nekem a tökös szó azt jelenti, hogy összeszeded magad és oda mész ahhoz a lányhoz aki tetszik neked. Ha ennyire kitárulkozó vagy magyarul keseregsz, hogy így nem jön össze meg úgy akkor ne is csodálkozz, hogy a csajok elkerülnek. Sajnos ezt nagyon megérzik, ha a srác önbizalom hiányos. Fogd föl pozitívan az életet, sokat mosolyogj ne görnyedten , lefelé tekintve járj , és akkor előbb utóbb megleled a párod. 24f
2011. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Hm, én szívesen ismerkednék veled. :)

Azok alapján, amiket írtál, nekem szimpatikus vagy.


21/N

2011. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Valahol feljebb már írtam, hogy pl. bátyjám is elsőre találta meg azt, akivel reményeim szerint mostmár örökre együtt is marad. :)

Megsúgom neked volt már 1-1,5 és 2 éves kapcsolatom is, az utóbbi egy évben még is rám jár a rúd. Egészséges önbizalmam van, ami nem valami velem született egonak köszönhető, hanem hogy a béka segge alól kapartam össze magamat pszichológiával foglalkozó könyvek segítségével évekkel ezelőtt. Mostmár erősnek és legyőzhetetlennek érzem magamat, mert bárhonnan képes vagyok önerőből felállni. Ezáltal van önbizalmam... nem vagyok egy topmodell, de egy átlagos külsővel rendelkező valakinek tartom magam, aki tetszik a srácoknak (vagy valakinek nem, de ezt el kell fogadni)... Nyílt vagyok, vigyorgós, odaszólogatós, ismerkedős, még is magányos vagyok, ami olykor összetör, de innen is fel kell állni. Pl. most egy hónap alatt két próbálkozásom fulladt kudarcba, még is itt vagyok és pozitívan nézek a jövőm elé...


Ha negatív vagy, nincs önbizalmad, tutyimutyiskodsz, azzal nem leszel előrébb. Igen is nyílj ki, járj el szórakozni a kolis társakkal, csoporttársakkal, fősulis bulikba stb. Szórakozz, élvezd az életet és ne keresgélj görcsösen, majd egyszer a "horgodra akad" valaki!! :)


Én is rengeteget agyaltam azon, hogy mi lesz a jövőmmel. 26 leszek mire végzek a tanulmányaimmal és akkor még nem lesz semmim, holott mostmár a második volt gimis osztálytársam fog szülni és még csak 22 vagyok. Mellettem szépen mindenkinek révbe ér az élete én meg még halvány jelét sem látom annak, hogy valaha is megtalálom életem párját... Fel lehet ezt így is fogni, de úgy is, hogy van egy célom, amiért küzdök (ez pedig a tanulmányaimat jelenti), amit most egy saját kis család alapítása csírájában derékba törne... Küzdök a célomért és közben nyitott szemmel járok, ez az amit tehetek, nomeg az hogy nem zárkózom el semmitől, élvezem az életem minden egyes napját és próbálom a legjobbakat kihozni belőle. Pozitívan állok mindenhez és nem azon siránkozok, hogy Xy hihetetlenül boldog, már férjhez ment és lassan érkezik a közös babájuk, nekem meg még SEMMIM nincs.

Itt van a bizonyíték arra, hogy hiába voltak már kapcsolataim, nem lettem velük előrébb semmivel. Lehet hogy tudom mire van szükségem, de az is lehet hogy sokkal könnyebb dolgom lenne, ha az első pasim jönne most, aki elhitetné velem, hogy ilyen a tökéletes szerelem és kapcsolat, aztán együtt élnénk le az életünket ebben a hitben...

2011. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
pedig nem szoktam lefele nézni mindenkit meg szoktam nézni emelt fejjel járok beszélgetek azokkal akik szimpatikusak, csak valahogy vissza nem szokott így lenni.
2011. okt. 16. 14:59
 25/39 A kérdező kommentje:
14:48 amennyiben Budapesti vagy lehet róla szó. ^^
2011. okt. 16. 15:07
 26/39 anonim ***** válasza:

14:53:

PONTOSAn így kell hozzáállni az élethez. Jóformán iszom a szavaidat, teljesen jól elemezted a lényeget.

Nagyon-nagyon szimpatikus a hozzáállásod, kívánom hogy elérd amit szeretnél, mert Te tényleg megérdemled :)

Kérdezőnek pedig ugyan így kellene hozzáállni mindenhez, és semmi gond nem lenne.

Ez a görcsösen keresed a párod dolog egyedül oda tud vezetni, hogy összetörsz, összeroppansz. Vagy esetleg oda, hogy egy olyan kapcsolatba bonyolódsz, amit a hátad közepére se akarnál, mindezt csak azért, hogy legyen valakid, ne érezd egyedül magad.



21F

2011. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Sose lehet tudni még nem jutok oda :P Én is próbálok így élni, csak kevésbé reklámozom :P
2011. okt. 16. 15:49
 28/39 anonim ***** válasza:
14:53-as ! Nekem is nagyon tetszik az élethez való hozzá állásod . Én is ilyen életvidám srác vagyok szívesen megismerkednék veled . 24 F
2011. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Na látod ha más nem a kérdésem jó volt arra hogy összehozzak valakit valakivel :D
2011. okt. 16. 16:09
 30/39 anonim ***** válasza:

14.53 vagyok... Kedves kérdező! Nem reklámnak szántam elhiheted. Egyszerűen csak hülyeség olyanokon gondolkodni és agyalni, amivel csak az idődet vesztegeted, mert úgysem leszel előrébb, tényleg csak beleroppansz a káros gondolatokba és arra fogsz kilyukadni, hogy te nem érsz semmit, nem kellesz senkinek, egyáltalán minek vagy a világon... (ami persze nem igaz, de sajnos ilyen az emberi agy, ha valamin túl sokat kattogsz előbb utóbb elhiszed és beletörődsz, hogy így van) Kinek kell ez? Miért rángatnád ilyen helyzetbe magadat, ha másképpen is fel lehet ezt fogni?

Adhatnánk itt ezer tanácsot, hogy légy bátor, mosolygós, "tökös", blabla, de mivan ha éppen egy adott csajnak, aki neked megfelelne, pont az nem jön be, amit mi itt tanácsoltunk? Vagy ha megpróbálod, de annyira nem te lennél így te, hogy erőltetett szánalmas próbálkozásnak tűnne a csaj számára is az egész...

Ezért nem írtam szándékosan ilyeneket, csak is azt, hogy az önbizalmadat, az önértékelésedet kell fejlesztened ahhoz, hogy megtaláld a saját stílusodat, amivel magabiztos és sikeres lehetsz nem csak a lányoknál, hanem az élet minden más területén is.

2011. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!