Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 éves vagyok de még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok de még nem volt barátnőm, próbálok ismerkedni de semmi, ennyire rossz pasi lennék?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen kezdem rávenni magam hogy én is tudok értékes lenni és valakinek én is tetszhetek. Mindenki azt mondja ismerkedjek, hát én próbálok is de valamiért még se jön össze semmi. Legtöbbször ha valakivel sikerül pl fősulin beszélgetnem akkor is azt veszem észre hogy nem érdeklem őket és olyan passzívak hogy hamar úgy érzem jobb odébb állni. Van hogy másnap már nem is köszönnek. Ha jól elbeszélgetek valakivel akkor az a lány vagy foglalt vagy más pasit nézett ki magának.

Állítólag van beszélőkém, és egyesek szerint intelligens is vagyok, egy még kisebb réteg még viccesnek is tart.

Azt tudom hogy külsőre nem vagyok ideális pasi, kicsit mackós vagyok. Sokan mondják hogy sok lánynak bejön, még se találok ilyet, tényleg ennyire taszító lennék?

Pedig már nagyon vágyom a szeretetre szerelemre. Valaki aki férfiként tudna rám tekinteni. Még csak nagy elvárásaim sincsenek szerintem pedig.


2011. okt. 16. 13:16
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
0%

"Miért mindig a pénzzel a kocsival,és a magassággal jöttök?!-.- "

Mert ezeken és egyéb külsőségeken kívül más nem számít nektek lányoknak. Aki mást mond, az hazudik, lehet h még magának is.

2011. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:39


Nem arra gondoltam,hogy ne legyen önmaga!-.-

Ne fordítsd ki a szavam,légyszíves..

Hanem,hogy merjen kezdeményezni.nem fog csak úgy besétálni álmai csaja,ha nem tesz semmit..

Erről ennyit.:D

2011. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok születtek, hát én még naívan próbálom azt hinni hogy nem a pénz számít. Hogy a külső számít az lehet, de hát sokak szerint jóképű pasi vagyok, persze ezt olyan csajok mondják akik max képet láttak rólam és messze laknak tőlem. Szóval ő szavuk nem nyom annyit, élőben meg a lány ismerőseim nem fognak külsőre annyira dícsérni mert foglaltak, és inkább a belsőmet emelik ki. Egyetlen külsőség amire szoktam kapni élőben dícséretet az a szemem.

Hát tökös még nem vagyok de azért próbálkozok ismerkedni de ha még randiig se tudok el jutni akkor mit tegyek? Egy randit tudtam egyszer összehozni de abból se lett semmi, nem volt meg a szikra vagy mi.

Kezdek már kétségbeesni, azt hittem 20 évesen már kicsit érettebb lesz a lányok hozzáállása de még mindig úgy néz ki hogy a jó külsejű menő pasik a favoritok.

2011. okt. 16. 13:47
 14/39 anonim ***** válasza:

"de még mindig úgy néz ki hogy a jó külsejű menő pasik a favoritok."

És ez így lesz, míg világ a világ...

2011. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:42


Miért hazudnék?!

Nem arra neveltek,hogy pénztárca vastagsága alapján legyen barátom. Nem tudom,hogy milyen lányokkal ismerkedtek,de szerintem többsége olcsó kis ri*i-.-

Fogjátok fel,hogy vannak még normális lányok,ha tetszik ha nem....!

2011. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok, nekem se mondta soha senki, aki élőben ismer, h jól néznék ki. Nem is volt még soha olyan bnőm, aki tényleg szeretett volna. Egyébként "nem volt meg a szikra" = csúnyának talál a lány.
2011. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

figyelj, én elég sokat csetelek, beszélgetek pasikkal, néha képet is mutatok, és sokan mondják hogy milyen csinos vagyok, meg szép, és hogy hogy nincs barátom. kép alapján mondják ezt. viszont ahol lakom, egyáltalán nem tapadnak rám a pasik, mert nem vagyok az a tipikus csinicsaj, 170 cm és 50 kg.. ez van. szóval a pasik 90%-ának nem jövök be. a maradék normális 10% meg gőzöm sincs merre bujkál :)

17/l

2011. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Csak baj van a nőkkel...Olyan rossz hogy lassan már rajtam kívül mindenki boldog kapcsolatban él. Én még azt se tudom milyen az. Nem értem miért ver engem a karma vagy murphy vagy akármi.. :S
2011. okt. 16. 14:01
 19/39 anonim ***** válasza:

Nem ver téged semmi.-.- :D

Megfogod találni azt akit szeretsz és ő is viszont szeret majd..:)

Csak ne akard ennyire.Mert akkor jön majd amikor nem számítasz rá:)

Nyugi!:D

Mindenkinek van valahol egy párja..:) Neked is,nekem is és másnak is..;)

2011. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Ezt az érvet azért nem szeretem mert az emberek nem elsőre találják meg életük párját, nem azt mondom hogy nem arra kell törekedni, de józan ésszel gondolkodva kell pár kapcsolat hogy rájöjjek mi jó nekem. Mert jelenleg 0 tapasztalatom van. Persze ez nem azt jelenti hogy ha most jönne valaki akkor csak tapasztalat szerzésnek használnám, de annak az esélyét hogy elsőre megtalálom az igazit kicsi. Egyenlőre a legfőbb célom hogy szeressenek és szerethessek, aztán ha 3-4 év múlva is kitartunk egymás mellett akkor lehet el fogom hinni hogy elsőre kifogtam de addig nem várom azt hogy valami lottó ötös szintű csoda történjen velem. Én jövőre már nem akarok ebben az állapotban lenni, már lassan a 4 éves unokaöcsémnek előbb lesz csaja mint nekem. Ez nem verseny tudom de azért az önbizalmamat nagyon rombolja ez a sikertelenség. Így is a béka segge alatt van, amire mindenki arra ösztönöz hogy legyek magabiztosabb. Erre mikor próbálom elhinni hogy nem nézek ki olyan rosszul senki nincs aki be tudná bizonyítani. De az ellenkezőjéről minden kudarc megerősít.

Hozzá teszem még valaki mondta hogy vannak még normális lány, hát szeretném megkérdezni merre bujkáltok mert én nem látok egyet se :S

2011. okt. 16. 14:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!