Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt miért csinálják bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálják bizonyos típusú fiúk?

Figyelt kérdés
Vannak olyan fiúk,akiknek ha nagyon tetszik egy lány,akkor le akarják nyomni az önbizalmát,és nagyon durvák lesznek vele...Aztán egyszer kiderül,hogy nagyon tetszik nekik a lány.De miért?Miért kell a lánynak átmennie ezen a kiképzésen?Ti minek neveznétek ezt mégis?
2011. okt. 17. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a fiúk ilyenek én is tapasztaltam ezt...de szerintem azért mert nem mernek a lányokkal szépen beszélgetni és ezért így próbálkoznak vele kommunikálni...;-)
2011. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert a fiúk ilyenek-buta általánosítás.
2011. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Antimod ***** válasza:
Azért mert zavarban vannak, és az önbizalmukat akkor szerzik vissza, ha ők kerekednek felül, ehhez pedig agresszió kell. Majd megtanulnak viselkedni, de lehet, hogy csak később (esetleg soha).
2011. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert ettől lesznek mindenki szemében ők a faszagyerekek.

Nem tudom, én mindig normálisan viselkedek a lányokkal.

2011. okt. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!