Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azoktól a fiúktól kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól a fiúktól kérdezem, akik a "nagymenő" csajokra utaznak. Mikor belenéztek egy "nagymenő" csaj szemébe, és egy "ártatlanos", visszahúzódó, aranyos kislány szemébe, soha nem látjátok a különbséget, és, hogy a másodikat kéne választani?

Figyelt kérdés
Hogy nem tud a legigazabb, soha nem hazudó dolog meghatni?
2011. okt. 18. 20:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

okéss.... akkor lássuk csak.....


variáljuk át egy kicsit... :)


Az első legeyen egy nagymenő csaj, híres, sok haverral baráttal, ismerőssel rendelkezik, és elég sok ugymond mai raj sztárt ismer, hatalmas gyárban készült dudái vannak, amik számomra elég visszataszítók, de az arca elég szép... és a teste is ha nem vesszük figyelembe a dudáit. Tegyük fel világi életet él, buli hati 2x, pénzverés stb.


A 2. legyen egy szép szemű, egyszerű lány, szép testalkattal, legyen kicsit visszahúzódóbb , egy amolyan kis tünemény, aki értékeli a romantikát, értékeli ha egész éjjel simogatod míg el nem alszik.....


Ez esetben a 2-at választanám, ha komoly kapcsolatot szeretnék!!!


Ha nem akarok semmi komolyat akkor az elsőt, egy alkalomra...

2011. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

Ennyire nem egyértelmű a dolog. Egyéjszakás kalandra, vagy akár egy pár hetes kis szórakozásra vszínű a "menő csaj" választanám, mert kihívó, szexi, feltüzeli a fantáziámat azzal, hogy szexuális lényként viselkedik.

De párkapcsolatba meg általában csak a másik típussal mennék bele, mert ott fontosabb az, hogy mint emberrel, jól érezzem magam vele, és érzelmi kötődés is kialakuljon köztünk.

2011. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
34%
Az ártatlan kislányok sokszor unalmasak, együgyűek, prűdek, és nemegyszer ugyanúgy a pénzre mennek.
2011. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%
Kedves kérdező a harmadik vagyok. Minek küzdjek ha mindig ugyanaz a vége? A barát zónába dob ahonnan nincs kiút. Lehet mondani hogy majd eljön az igazi, de kicsit unalmas már huszadszorra is ugyanaz a forgatókönyv. Én türelmes vagyok és nagyon jó barát leszek de több nem lehet belőle mert nekem mindig jobb jár mint amilyenek ők. (Szerintük).
2011. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
jaj ne már, ennyi sztereotip baromságot...
2011. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%

20:49-es!


Háát én is így voltam jódarabig.....6 lánynál kerültem mindig barátzónába "jajjj te olyan aranyos vagy, meg édes, annyira figyelmes, és olyan jó, hogy törődsz velem"


pfff ezt de soxor megkaptam..... aztán a 6. után meguntam :)


Azóta eldöntöttem hogy nem kell több barát, ha valaki 1-2 hét után még mindig ott tart, hogy "olyan aranyos vagy" akkor azt mondom neki, hogy te is az vagy drágám, és remélem 2 aranyos ember lehet együtt egy szerelmes párocska ugye??? - Mert ha nem akkor isten veled! :)

2011. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
31%

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:52


Lehet hogy sztereotip vagyok viszont én tapasztalatból beszélek és nem abból amit a világban látok másoktól.

2011. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
22%

Magyarázza már el nekem, hogy milyen szó az, hogy ártatlanos.

A kettő közti különbség csak annyi, hogy az egyik nagyobb k.rva, mint a másik.

Az átlagos, aranyos kislányoknál hónapokig kell könyörögni egy kis testi együttlétért és ahogy megjegyezte egy korábbi hozzászóló, gyakran elég nagy szűzk.rvák, ami rosszabb, mint az igazi ribancok, mert még megdugni sem tudtad őket. Az pedig természetes, hogy a férfiak, nagy menő csajokat akarnak szerte-szét dugni, a lányoknak meg a nagy menő hülye gyerek kell. A különbség viszont annyi, hogy mi csak megdugni akarjuk ezeket a csajokat és ennyi, a csajok viszont szentül hiszik, hogy ők majd megváltoztatják a srácot. És mivel egyikünk sem képes gondolkozni, ezután jönnek a minden nő k.rva és a minden férfi egy szemét állat mondatok.

2011. okt. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%
Drága bogaram nem a fiúk választanak lányokat hanem fordítva. A nagymenő csaj meg valószínűleg éppen azért nagymenő mert közvetlen és rámenős, az iránta érdeklődő pasikra lecsap. Az ártatlanos visszahúzódó meg valószínűleg gátlásos vagy komplexusos és nem ad semmi megerősítő jelzést az érdeklődő pasiknak, akik ezért továbbállnak. Ennyi.
2013. máj. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
62%

...ez a "barátzóna" viszont tetszik :)


De azt nem értem hogy nem lehet tisztában lenni vele, hogy egy nő 99%-ban csak akkor akar barátnak egy férfit ha ki akarja valahogyan használni de nem akar vele dugni (az 1%-kal még nem találkoztam de jóindulatból fenntartom az elméleti lehetőséget). Ha eléggé fontos neki "a barátságod" és elég nagy ribi, akkor nyugodtan feszítheted a húrt, ha nem is vagy az esete, nagyon valószínű hogy be fogja adni a derekát. Használd ki te is őt, ne legyél már balek. Persze ha könnyen pótolható "barát" vagy, akkor nem biztos hogy össze fog jönni de akkor mindegy is...

2013. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!