Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el hogy tetszik nekem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy 13 fiú vagyok,és bejön nekem egy 14 éves lány.Elég jóba vagyunk haverkodunk meg minden,de sztem a korkülönbség miatt úgy se járna velem....mit csináljak?
2009. aug. 28. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
1 év korkülönbség az egyáltalán nem tragédia nem vagy egyedül ezzel, de ha kölcsönösen vonzódtok egymáshoz akkor egyáltalán nem számít, ez csak 1 ok ami miatt nem jöhetnétek össze, de biztos van több ok ami miatt meg igen.
2009. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hívd el a parkba, vagy egy olyan helyre ahol kettesben lehettek, és mondd el mit érzel iránta, de ezt csak akkor ha tényleg olyan jóba vagytok...

L/14.

2009. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!