Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Találkoznátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Találkoznátok egy olyan lánnyal aki nem is jön be nektek igazán? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Csak nem akarjátok azzal megsérteni,hogy nemet mondtok neki?
2011. okt. 19. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lány...igaz?
2011. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok!:D
2011. okt. 19. 17:01
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha nem tetszenél neki, nem adott volna neked karkötőt sem...meg nem hívott volna el találkozniÍ:) szóval szerintem nyert ügyed van


annyit hozzátennék hogy lehet h nem vagy pont az ideálja, de ettől még jól ellehettek (lásd barátomnak pont az ilyen lányok nem jönnek be mint én...de mi mégis együtt vagyunk..boldogan:))

sok sikert ;)

2011. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát remélem,hogy így van.

Köszi!:)

2011. okt. 19. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!