Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet kibírni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kibírni a barátnő nélküli életet?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm (talán nem is lesz). Szeretnék pár tippet,hogy miként vészelhetem át a párkapcsolat hiányát.
2011. okt. 20. 14:38
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Sosem voltam társaásgi ember. Ahol alom,nem igazán van olyan hely,ahol társaságban lehetnék. Ax a diszkó,de az meg nem az én világom. Inkább keresek vlalmi önképzőkört vagy önkéntes munkát. de emelllett a neten is nézelődőök.
2011. okt. 24. 12:17
 32/44 A kérdező kommentje:
Na ja Élvezzem az életet. De hogy? Nincs mit élveznem benne,.vagy csak nem veszem észre. Majd lesz csaj. Ha nem lesz,az sem tragédia.
2011. okt. 24. 12:19
 33/44 anonim ***** válasza:
77%
Ennek a kérdésnek az önsajnáltatás a célja, vagy az várod hogy az oldalon settenkedő magányos leányzók mind-mind a nyakadba ugorjanak?
2011. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek az a célja, hogy megtudja a kérdező, mivel lehet helyettesiteni a csajozás nélküli életet...legalábbis addig amig meg nem kapja "zsák a foltját".A válasz lényegében a sport és a hobbik és egy cél az életben.Vannak sokan hosszú ideig nő nélkül, csak nem tudsz róla és mégis elvannak az életükkel...ha van sok munkád, sportolsz, tancolsz, haverokkal vagy, vagy utazol mint egy misszionárus vagy kalandor, akkor elvagy az életeddel.Ha a házban kuksolsz, akkor biztos folyton erre gondolsz, hogy csaj kéne.
2011. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Nem ülök folyton otthon. Suliba járok,meg ritkán iszogatni egy kicsit (nem diszkóba).
2011. okt. 25. 14:20
 36/44 anonim válasza:
figyi egy bird ki h a barátaiddal légy és ne ezen a szar helyen és nekem 13 éve nincs pasim és élek
2012. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Kedves Fruzsi!

Nincsenek barátaim. Az ismerőseimnek meg jobb dolga is van.

2012. jan. 6. 13:42
 38/44 anonim ***** válasza:
Ha akarsz beszélgethetünk
2012. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Van az az idő, ami után már nem fáj. Majdcsak jő új tavasz !
2012. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Ha új ismerősöket szerzel, sokkal jobb lesz. Ők kötnek majd le, nem pedig a vágyakozás.
2012. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!