Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet kibírni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kibírni a barátnő nélküli életet?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm (talán nem is lesz). Szeretnék pár tippet,hogy miként vészelhetem át a párkapcsolat hiányát.
2011. okt. 20. 14:38
1 2 3 4 5
 21/44 life is beautiful ***** válasza:

"Inkább végiggondolom,mik az előnyei,hogy nincs párom"


meg még gondold végig hogy miért nem érdemes élni, mennyi előnye van annak ha nem élnél... :\


te figyu.ennek semmi értelme nincsen. ha álltatod magad nem lesz semmi, senki nem fog úgy összejönni veled ,hogy megsajnál. MUTASS VALAMIT MAGADBÓL ,ami másba nincs


novellákat írsz. na ez sem rossz ,egy a bökkenő ,hogy a mai fiatal csajok nem buknak az ilyenekre, az érettebbek 28-30 évesekre már inkább jellemző..de nem hiszem hogy érdemes addig várnod


először önbizalom ,aztán barátnő. nem pedig fordítva.

de egyébként én sem vagyok sokkal jobb nálad. de én legalább tudom min kéne változtatni :P .és teszek is érte

hajrá:)

2011. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
58%

Vagy menj el kurv*zni, több előnye van mint a barátnőnek pl:


1. Egész nap azt csinálsz amit akarsz, nem kell élned a veszekedéstől ha nem hívod fel.

2. Ha szereznél egy csajt, és eljutsz egy olyan hibához amivel kevésé kívánod nem kell megmondani neki.

3. Nincs meg az esély, hogy megcsal egy nagy izmos gazdag fószerért (sőt senkiért)

4. Nem kell senkinek játszanod azt ami nem te vagy

5. Nincs veszekedés ose akár milyen apróság miatt.

6. sok különböző 10/7es fölötti nőket dughatsz, menstruációtól független.

7. Viszonylag olcsó

És még sorolhatnám


És most a hátrány:


1. Nincs ki átöleljen

2. Nincs ki mellet ébredj reggelente

3. Nincs ki mondja neked, hogy szeret.

4. Nincsenek meg a reggeli örömök

5. Nincs kivel bírközni egy jót miközben szét röhögd magad

6. Nincs kivel közös programokat csinálni (nár ellenkezik egy másik állítással, de néha néha jól tud esni az ilyen)

És még ezt is sorolhatnám


Mindegyiknek megvan az előnye és a hátránya, de ha bnőnél szembesülsz a hátrányokkal az komolyabb károkat okoz mint a kurv*knál így logikailag a kurv*kkal jobban jársz,

2011. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Változtatok magamon,vagy legalábbis megpróbálom.
2011. okt. 21. 09:06
 24/44 A kérdező kommentje:
Elkezdek futni. Az is sport. Sőt,az a legrokonszenvesebb az összes közül. Csak nehéz elkezdeni. De elkezdem.
2011. okt. 21. 09:08
 25/44 A kérdező kommentje:
Meg fontogatom a kickboxot is. Csak félek,hogy eltörik vmim.
2011. okt. 21. 09:17
 26/44 Beviz Elek ***** válasza:
54%

Teljesen mindegy, hogy hogynézel ki, a lényeg, hogy el tudd adni magad. A kollégám kancsal és csúnya. Azt hittem, hogy soha nem lesz csaja. Jobban megismertem és kiderült, hogy bombanőkkel szexel állandóan. A másik példa: 2 hetes táborban találkoztam egy sráccal, akinek mindkét lába lebénult. Nem sajnáltatta magát, hanem megtanult kétkerekezni a tolószékével, nekiállt gyúrni, ha összejövetel van, ő ott van mindig, élvezi az életet. A táborban 4 csajjal feküdt le.


A lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben, társasági ember legyél (ne fész chaten) és ne próbálj görcsösen becsajozni. Poénosan közeledj, majd hagyd ott. Később újra, de megint hagyd ott. Idegesítse, hogy most akkor mivan. Vedd poénra az egészet. Ha nem akar tőled semmit? Majd lesz egy másik. Ismeretlen csaj elküld a strandon. Na bumm. Én is csak a 3.at tudtam hazavinni...

2011. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Mikor nagyonrég nemvolt barátnőm akkor rááltam egy amolyan kis érdekes hobbira [link]

Mostanság nemcsak hogy hobbira nincs időm,de még barátnőre se lenne ,mert annyit dolgozok...

Ami a bátorságodat illeti!Pi csán ruglak ha továbbra is félős kis ge ci leszel!!! :) Ne parázz!!!Mindenkivel megesett már hogy nemet mondanak ,hogy csalódtak,hogy életük párja odébb jár akelleténél...Ne félj attól hogy egy csaj nemet mond(szerencsésebb esetben azért mond nemet ,mert még húzni akarja a dolgokat csak te nem veszed észre)...nagyon sokat segít csajozásnál ha nagyobb az egód mint a csajoké,meg legyél magabiztos(nem muszály annak lenned ,csak a látszatot tartsad fenn),ezek nagyon sokat számítanak !!!És legyél érdeklődőbb a nők felé ,mert úgyis sokat szeretnek beszélni magukról....

2011. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
54%

Te figyelj, egy cipőben járunk pedig én már 28 vagyok.Sportolok,küzdősport,kirándulások,haverok,vitaminok ezerrel és mégis szar egyedül.Talán jobb, ha egyenesen a problémát orvosolod és nem a tüneteket próbálod enyhiteni.Ezt próbálom magammal is megértetni.Persze sportolj, de a lényeg az, hogy tegyél azért, összejöjjön valami.Mondok egy példát:


Van egy haverom, aki nem volt sikeres a csajoknál.Idővel ellopta a mesterséget a nőcsábász haverjaitól és sokáig ment a dolog a csajokkal, fektette őket, kapcsolatba ment velük...hiába ez igy müködik...ha te nem irányitod a dolgokat, a nők nem fogják.Egy idő után nem ment az utcán beszolós stilus és taktikát kellett változtasson.Most úgy forgatja a dolgokat, hogy a csajok keresik az ő társaságát, nem ő az csajokat.Persze ismerkedik az elején, de úgy tesz mintha nem is érdekelné annyira a csaj személye, csak haverkodik, lazáskodik, kötekedik.Kiprovokálja a vágyat a csajokból...ez müködik, hiszen láttam, hogy hülyitett meg 3 20-24 év közötti csajt.Persze nem mindenkivel megy a dolog, kapott elutasitást eleget, de nem savanyodik, hanem taktikát változtat,mással próbálkozik...ezt ajánlom neked is.Tudom, hogy nehéz, de te kell irányitsd az életedet és a csajokkal a dolgokat is úgyancsak te kell irányitsd mert ők sajnos nem fognak jelezni,szemezni...elvárják hogy ha neked kell valami/valaki akkor tegyél is érte.

2011. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Nem lehet kibírni, nőre mindig szükségünk van.
2011. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Szerintem rendeljünk postán vagy egy orosz feleséget vagy menjünk el thai földre nyaralni és ott lehet venni főzni tudó kis 14 éves rabszolgákat :)
2011. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!