Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet kibírni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kibírni a barátnő nélküli életet?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm (talán nem is lesz). Szeretnék pár tippet,hogy miként vészelhetem át a párkapcsolat hiányát.
2011. okt. 20. 14:38
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Ez érdekelne engem is, hogy miért nem mersz kezdeményezni ?
2011. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
nem is tudom. Félek a kellemetlen választól vagy csak simán nyomi,selejtes féreg vagyok.:S
2011. okt. 20. 16:36
 13/44 anonim ***** válasza:
63%
Na ez a rossz hozzáállás ! Egy elutasítás tényleg nagyon el tudja keseríteni az embert, de nem szabad feladni ettől még nem dől össze a világ. Szerintem akkor veszítenél a legtöbbet ha meg sem próbálnád.
2011. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
54%

"Nem szeretek sportolni/nem akarok a nők bálványa lenni, csak egy nő kell..."

1, Ha nem vagy hajlandó tenni a helyzeted javulásáért, akkor nem fog javulni.

2, Ha csak egy nő kell, akkor is gondolom, hogy olyat akarsz, aki tetszik, és nem bottal kell piszkálni, valamint akivel jól érzed magad. Na most hogy ilyen nőből EGYET megszerezz, ahhoz is mutatnod kell valami értéket, mert az ilyen nők kellenek mindenkinek, és EGY SEM fogja azt választani, aki "szánalmas féreg".

2011. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
A sporton kívül még van más hobbi,amivel jól érezhetem magam. Csak az kell,hogy jól érezzem magam a bőrömben,de nem feltétlenül kell sportolnom.
2011. okt. 20. 16:54
 16/44 A kérdező kommentje:
Nemcsak a sporttól lehet vki értékes. A sport nem tesz boldoggá. Nem ér annyit egy csaj,hogy miatta izzasszam magam. A sportot csak magam miatt vagyok hajlandó űzni.
2011. okt. 20. 16:57
 17/44 anonim ***** válasza:
ok, akkor kockulj. vagy járj el túrázni (nem tudom, hogy az mennyire minősül nálad sportnak). vagy olvass, vagy írj, nem tudom mihez van tehetséged. például akár zenélhetnél is! na, az tök jó!!!!
2011. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Mostanában novellákat írok.
2011. okt. 20. 16:59
 19/44 A kérdező kommentje:

Inkább végiggondolom,mik az előnyei,hogy nincs párom.


- nem kell aggódnom,hogy félrelép (mert nem avygok elég jó neki)

- nem kell alkalmazkodnom

2011. okt. 20. 17:01
 20/44 anonim ***** válasza:
54%

így is fel lehet fogni... rövidtávon! ugyanakkor idővel rá fogsz jönni, hogy az értékes dolgok sokba "kerülnek", sok ráfordítással járnak. legyen az egy szép-okos-értelmes nő aki bizony nem adja könnyen magát, vagy akár egy szép új mercedes ami sok forintba kerül, vagy csak egy jól fizető állás amiért sokat kell tanulni-küzdeni.

az élet nem csak jó dolgokból áll, sok olyan dolog lesz még amit meg kell csinálni mert muszáj!

ha úgy fogod fel a sportot, hogy csak izzadsz és szar hülyeség akkor az is lesz! ugyanakkor a jó felfogás szerint a sport egy szabadidős tevékenység ami éppúgy edzi az akaraterőd az elméd mint ahogy a tested. nem csak szebb, jobb leszel hanem kitartóbb is.

a nekem csak egy csaj kell gondolatmenethez is hozzászólnék egy kicsit.

az tök jó, hogy neked csak egy lány kell, de nyilván olyat szeretnél amilyen neked tetszik olyan tulajdonságokkal amik szintén tetszenek. de mi van ha egy olyan lánynak nem kell egy olyan kinézetű és kompetenciájú srác mint te? patt helyzet! itt jön a képbe az, hogy ha valamit akarsz akkor tenni kell érte.

de tegyük fel -aminek kicsiny a valószínűsége- hogy szerencséd van és lesz egy barátnőd. mi van ha egyszer csak kiszereted belőled és otthagy? akkor jön az újabb "depresszió"-szex recesszió? szóval érted...

előtt-utóbb úgyis rájössz, hogy igazam van (XD), minél korábban annál korábban tudsz cselekedni, annál korábban indulsz a jó irányba, annál korábban leszel boldog, minden téren.

bocs ha hosszú lett, de szerintem érdemes átgondolnod amiket írtam.

2011. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!