Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyanok a mai lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyanok a mai lányok, hogy ha tetszik nekik egy férfi, akkor sem ők közelítenek felé, hanem meg sem mozdulnak?

Figyelt kérdés
Pl: Beszélek a lánnyal és látom rajta, hogy tetszem neki stb, de ha nem lépsz felé pl 1-2 héten belül semmit, akkor ő sem fog téged keresni. Pedig szeretne valamit látszik rajta, de inkább elszalasztja az esélyt, hogy összejöjjön a férfival, ha az nem lép semmit. Nem fog rádírni, nem fog rádtelefonálni stb. Lehet azért mert az megalázó, ha egy lány fut a fiú után? Mondom ez kb 10 ből 9 lány így fogja fel, hogy nem közelít. Megvárja még a fiú lép, ha meg nem, akkor elkönyveli, hogy ez egy tökfej és továbblép. De hogy megalázkodjon és ő nyisson, arra lusták. Ez majdnem minden nőre igaz.
2011. okt. 20. 17:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
Persze, ha odajönne egy lány ismerkedni nem mondanám, hogy én vagyok a vadász te meg a préda, tehát fuss gazella, mert elkap az oroszlán, hanem elfogadnám, de nem sok olyan eset van, hogy a csaj kezdeményez. Ezért kéne a férfinak.
2011. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
engem olyan férfi aki arra vár, hogy én kezdeményezzek nem is vonz:)
2011. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%

Hogy lehettek ennyire pancserek, hogy a kérdést sem fogjátok fel? (Bár ahogy látom utólag a kérdező sem érti a saját kérdését.)


A kérdező azt kérdezte, hogy:


Miért nem közelednek a lányok, miután a fiú már kezdeményezett?

2011. okt. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy meg nehogy már mindig a fiúnak kelljen megalázkodni a kezdeményezéssel! Az kezdjen, aki akar. Ha a nőnél nem kezdeményez senki és az a nő meg nem hajlandó kezdeményezni fiúknál, akkor haljon meg egyedül az a nő! Megérdemli!
2011. okt. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszadónál a pont. Ők megértették a kérdést, és adtak rá értelmes választ is.
2011. okt. 21. 09:02
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
mi egyáltalán nem vagyunk lusták, de az milyen hulye dolog, hogy a lány kozelít a fiú felé és nem fordítva.. A FIÚNAK KELL KÖZELÍTENIE A LÁNY FELÉ!!!!!!!!! SZERINTEM INKÁBB TI VAGYTOK A LUSTÁK!!!!!!!! ilyet?! tokfejek :/ mi, csajok, ha tetszik egy fiú, akkor esetleg bevetjuk a szépségunket, egy kis mosoly, és,, ENNYI!!!!!!!! chh..
2012. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%
és amuugy tényleg uugy van, hogy a fiú a vadász, és az nem is izgalmas, ha a vadász elé lefekszik a préda vagyis a lány és ennyi.. a vadásznak meg kell kuzdeniea prédáért vagyis a lányért.... szóval ez így van.. ÉS EZT NEM MI TALÁLTUK I! :)
2012. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
De egy kis flört, stb., a nők felől, utánna a pasié a pálya. Ne legyetek már ennyire bénák srácok! Miért a nőnek kellene kezdeményezni? Ez a kérdés amúgy fordítva is igaz, TI miért nem hívtok?! A másik oldalról is ugyanaz jön le. Ráadásul az jön le a nőnek, hogy ez csak egy kis flört, egy kis egónövelő, vagy csak egy rosszul sikerült próbálkozás, hogy bejusson a bugyiba.
2014. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Olyan is elofordulhat,hogy a fiu nem is tud rola, hogy a lany, azaz en bele vagyok zugva, mint jelen esetben is. Mert interneten bukkantam ra, a fiu csak evente ketszer ul szamitogep ele facebook oldala alapjan es raadasul 150 km-re lakunk egymastol.

Olyankor muszaj nekem kezdemenyeznem!😄

2021. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, 19-es, nem igy kellett volna fogalmaznom. Olyan is elofordulhat, hogy a fiu a lany letezeserol se tud! Talan igy. Es a lany a fiu latoterebe se kerulhet, hogy szepsegevel, bájával, csáberejével felhivja magara a figyelmet. Talan igy most erthetobb, mit is akartam irni.
2021. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!