Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Első randira örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első randira örülnétek rózsának?

Figyelt kérdés

Nem vörös értelemszerűen, és olyan helyre mennénk ahol nem kéne hurcolnia végig magával

Elég romantikus lélek vagyok és így tanítottak, hogy nőknek virágot, csak nem tudom manapság mennyire elfogadott ez, vagy inkább kicsit tolakodás


2011. okt. 20. 23:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

17:04 20/L


Te mekkora büdös bunkó vagy!!!

Hihetetlenül nagy büdös bunkó!!!

2011. okt. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Hát, ezt én nem így fogalmaztam volna meg a 20l helyében:S Nem mindenki közelében van rét:D Amúgy se ez volt a kérdés:D Na de mind1.
2011. okt. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

20/L vagyok

Úgy látom fáj nektek az igazság :)). Igenis bunkónak tartom azokat, akik leribancozzák azokat a nőnek, akik nem szeretik a rózsát(meg is indokoltam, h miért). Emellett hihetetlenül redukált agyuak is vagytok, ha nektek a romatikát egy rózsával el lehet intézni.

2011. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"ha nem ribancnak viszed akkor nagyon tuti!!!!

...de olvasom itt a sok ribit akik életükbe pofonon kívül nem kaptak semmit!!!!"


"A mai lányok ribinek szocializálódnak,

és a romantika szót hírből sem ismerik!!

Sajnos!


Vagyis ne vigyél elsőre virágot semmiképpen.


(Látod, hogy itt is kikérik maguknak!)

A pénzt azt elfogadnák ne félj."


Bármikor vállalom, hogy a bemásolt kommentek íróit bunkó parasztoknak tartom :).

20/L

2011. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

11:16-nak írom


..én is bátran vállalom,hogy te egy fa.s ráncigáló kis csitri vagy,akinek a seggén még ott van tojás héj....gondolom neked az a romantika,hogy a kis barátoddal a plázában egy butik előtt a padon smároljál mindenki előtt....te kis pisis!!!!!!

2011. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

12:25


Szóval beismered, hogy nem tudsz olvasni :). Mivel az előző kmommentjeimben megindokoltam, hogy miért nem szeretem a rózsát, és hogy nekem mit jelent a romantika. Amúgy több szempontból is nagyot tévedtél. Már rég nincs a tojáshéj a fenekemen, egy 4 éves kapcsolatban vagyok (eljegyezve!), és messziről kerülöm a plázához hasonló mű helyeket :).

2011. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
20 éves kis csitri....maradj már!!!!!!!!....a lányom lehetnél!!!
2011. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy ennyi idős létedre itt lógsz, és a korodon kívül semmivel nem tudsz vagánykodni egy 20 évesnek..
2011. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

megint az első vagyok.

Szerintem a régen is voltak olyanok, akik nem szerették első randin ha rózsát kaptak. Csak esetleg nem mondták. Amúgy meg pont hogy a kis ribik értékelik a romantikát. Milyen izgi már nekik ha egymás vérét szivogatják..:D Na jó, viccet félretéve szerintem én 21 évesen nem vagyok ribanc, pisis és bunkó. Nem vagyok romantikus alkat de ettől még nem küldök el valakit a sunyiba mert rózsát hozott. Szerintem senki nem írta azt hogy nem fogadja el. De azt mindenki el tudja dönteni, hogy milyen érzelemvilágú vagy milyen is ő egy kapcsolat legelején, mennyire zavarja ez, mennyire befolyásolja. Valaki imádja ha rózsát kap, van aki nem, mert sokan úgy tudják odaadni mintha megvennék vele a lányt. Amúgy meg elmész első randira, kapsz egy virágot de a sráccal csak nem úgy alakítanád a dolgot, akkor elég gáz elküldeni ha már költötte is rád a pénzét:S Ráadásul a virágot is nézheted napokig lelkiismeret furdalással hogy szegény valószínűleg komolyabban gondolta mint te és milyen rossz neki. (Mert nálam ez lenni:S) Amúgy meg ha el is akarnád még otthon, a szülők elöl titkolni, akkor se tudnád. Kisvárosban meg valami borzasztópletykákat tud csinálni:S

2011. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!