Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy fogjam vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy fogjam vissza magam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársammal közelebbi kapcsolatba kerültünk pár randi és tegnap vizsgák után pár osztálytársal beültünk valahova és hát mi utána az ágyában kötöttünk ki. Én már kezdek beleszeretni, ő is úgy érzi hogy több vagyok mnit barát és járna velem. De ragaszkodnuk ahoz hogy suliban semmi nincs köztünk csak barátok vagyunk, hogy tudnám elérni azt hogy suliba ne legyen az hogy mniden percben ölelgetném hozzábújnék és hasonló?
2011. okt. 21. 13:13
1 2
 11/13 anonim válasza:
én csak annyit mondanék vagy azért nem akarja a suliba ezt veled csinálni mert mindenki más megtudja/kitudódik és az neki kellemetlenség lenne, vagy csak szimplán azért nem akarja suliba csinálni mert jó néha szünetet tartani és nem a publikummal van a gond...kérdezd meg tőle melyik ezek közül ami igaz
2011. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
és ha pedig az előbbi igazolódna be akkor meg eleve nincs értelme egy olyannal lenni aki nemképes felvállalni téged.
2011. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy neki a céljai elérésébe ami az iskolával indul nem fér bele az hogy eetleges piszkálódás vagy hasonló legyen
2011. nov. 6. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!