Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet enyire szerencsétle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet enyire szerencsétlen? :O. O :S:S

Figyelt kérdés
A fiuk szerint nagyon szép és csinos is vagyok ... az ö szavukkal élve " a legjobb nő a társaságba" . De nem birok kifogni egy normális pasit :S:S mijért van ez ? 17/L
2011. okt. 22. 20:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló küld a képet ha tényleg komolyan gondoltad:)
2011. okt. 22. 21:28
 12/16 A kérdező kommentje:

Smartguy86:


Ebben viszont igazad van :)

2011. okt. 22. 21:30
 13/16 anonim ***** válasza:

lányokat úgyse a külső érdekli (mondjuk a fiúkat már inkább az, de kapcsolatnál a belsőnek is passzolnia kell:D)


Én jókéépű vagyok, enyhén szálkás, van önbizalmam, magas is vagyok, és még sincs bnőm, nem is volt, mondjuk nemrég kezdem el dolgozni az ügyön (nagyon ki vagyok ám már éhezve:D), de még csak enyhébb sikerek voltak, de egyenlőre az is elég.


F18

2011. okt. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Előzőt megcáfolnám, a lányokat CSAK a külső érdekli. Kérdező, te is jóképű pasit keresel, nem pedig normálisat. Na ezért nem tudsz olyat kifogni.
2011. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

mindenki rosszul tudja, ez vmi evolúciópszichológia hogy a lányok ahogy más nőstény állat is az alfahímekre bukik, nem pedig a szépfiúkra, egyik haverom mondta

F18 előzőő

2011. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

:) most mindanyitoknak igaza van , :) igen számít a külső de a belsö is .. "A külsö ami megfog , a belső ami megtart "én véleményem szerint ..

De már lejeb adtam az igényeimből.. de akkor sem lehet kifogni egy normálisat sem .. vagy átver vagy megcsal mindig történik valami -.-"

2011. okt. 23. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!