Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen lányok tetszenek, kik fognak meg benneteket? Külsőre, belsőre is.

Figyelt kérdés

Mostanában azt veszem észre, hogy egyre több a mű csaj (szőke, fekete festett, nagy mellű, cérnaszál, erősen sminkelt..) és a különlegesebb lányok, ga úgy tetszik egyéniségek alig találnak partnert. Szórakozóhelyen is mindig az ilyen lányokat hívják táncolni, mert ők feltűnőek gondolom....

Tetszenek a nőies formák? Ha egy nőn van egy pár kg \'felesleg\' de nem kövér, csinos, csak \'van mit fogni \' rajta. ?


2009. máj. 3. 22:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

(lány vagyok) szerintem a mai világban 2 féle pasi létezik.

1.: aki a discokur*ákat szereti, akiknek úgy agyon van plasztikázva az arcuk, mint donatella versace-nek és a melleiktöl nem látnak ki. általában ezek a fiúk hetente váltanak csajt, és miközben barátnőjük van aközben is félrekú*nak...

2.: akiknek fontos a belső + igényes külső, de itt nem a cicababákra gondolok.

különkategória: akinek tök mind1 csak lány legyen nagy pi*sával.

2009. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok, és kicsit összetett... soha nem gondoltam egy percig sem, hogy van esélyem a jó, dögös nőknél, ezért nem is hiszem, hogy egy olyan nő mellett érezném magamat jól, akinek van 1000 ismerőse az iwiwen, 6-7 fiúval is volt már, meg elvárja hogy minden hétvégén buli + pénz meg verdámban szex meg mit tudom én miket találhatnak még ki.

Az odaadó, érzéki, vicces, félénk, édes csajokra bukok, mint a barátnőm :)

Érdekes, de mindezek mellett még csinos is, és most nem a topmodellekre kell gondolni, hanem arra, hogy minden igényemet kitölti, azaz számomra tökéletes a cici, fenék, combok, has, hajszín, és pont.


Utálom ha valaki cigizik, vagy azzal menőzik, hogy megiszik nő létére kétszer annyit, mint én 19 évesen.

Utálom, ha visszaél dolgokkal, utálom ha válogatós, és rohadtul utálom, ha hülyíteni akar csak. Megtalálom azt a pillanatot, amikor pofára esik, mert kicsit elszállt magától mert volt valami pénzes faszija, aki dobta, és én bele rúgok még egyet, mert megérdemlik az ilyenek!


Utálom, ha hazudik nekem, utálom ha semmibe vesz, utálom, ha egy aljas szarkavaró dög. Ezért is megfizetne mindenért.


Kicsit eltértem a témától, de nem azt mondom, hogy legyen tökéletes, csak annyi, hogy legyen normális, és legyen külsőre kihívóbb, divatos, vonzó. Nem kell itt feltétlenül bepasizni, majd eljön az igazi mindenkinek magától is. Ennyi.

2009. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!