Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova jártok randizni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova jártok randizni ilyen időben?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal és túl sokat ülünk itthon. Most ősszel az évfordulónkon elutaztunk pár napra és nagyon jó volt, kirándultunk, sétáltunk. Nem szeretnék most tavaszig megint a lakásban ülni egész napokat, egy idő után meg is őrjítenénk egymást. Mindig az a kifogásunk, hogy mivel lakásra spórolunk, minden pénzt félreteszünk, így szórakozásra sem szívesen költünk. Szóval tudnátok valami programot ajánlani rosszabb időkben is, ami nem kerül túl sokba? Egyébként Budapesten lakunk.

Előre is köszi!

24/L


2011. okt. 23. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Egymáshoz megyünk, kb havonta bulizni, esetleg moziba. 15/F
2011. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mozi,étterem,wellness,uszoda,szauna,korcsolya és jön a karácsonyi vásár amit a nők imádnak, vagyis akiket én ismerek :D.
2011. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A karácsonyi vásárt én is imádom, de az mikor kezdődik? Addig még van egy kis idő és az is csak egy alkalom...de akkor marad a mozi.:) Köszi!
2011. okt. 23. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Sétáljatok a Margit-szigeten (tudom jobban fel kell öltözni hozzá, mint nyáron), menjetek el teázni/forralt borozni stb stb.
2011. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Margitszigeten meg lehet nézni a kis állatkertet-úgy tudom még létezik!(februárban még volt).Írtó büdös némelyik sarka kívülről,de én órákig el tudom bámulni az állatokat :)))Voltak februárban szarvasok is!(ez ingyenes,nem lehet bemenni és etetni sem!).


Én imádom a hidegben is sétálni egy pofár forró teát kortyolva,vagy egy üveg piával(tudom tilos utcán piálni LoL).


Amúgy a Karácsony közeledtével jön a forróboros időszak a vásáron(bár elég drága és rossz minőségű amit az utcákon árulnak...ezért inkább tea!)


Mozi-kedvezményes jeggyel is ezer ft/fő sajnos,szóval erre gondolom ritkán lenne alkalom,ha néha belefér érdemes.Utána egy séta.


Citadella,Budai Vár környéke,sokszor vannak ingyenes kiállítások is:)

2011. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!