Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok bejönnek nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bejönnek nektek az átlagos fiúk?

Figyelt kérdés

Az átlagos alatt azt értem,hogy nem macsó,alfahim.Normális, általános tulajdonságú,szerény,csendes és illemtudó.De ezek mellett mindenről lehet vele beszélni, őszinte és kedves, ha kell komoly ha kell vidám..Nincs semmi különös szokása.


Ha nem jön be akkor miért..kort is


2011. okt. 23. 21:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlétet én is úgy értettem, hogy olyan helyen, ahol két ember beszélgetést kezdeményezhet. Mert ha ez véletlenül megtörténik, akkor én igenis lépek. Elég távol áll tőlem, hogy kezdeményezzek, de ezt félre tudom tenni. Nem arról van szó, hogy randira hívnám, csak odamegyek vagy leülök mellé és beszélgetek. Csak nincs kihez odamenni :( Megértem a pasikat, hogy képtelen erre, most belegondoltam, hogy buszon kellene leszólítanom egy idegent, a hideg kiráz..

Összeszedem magam, ha tömegközlekedési eszközön vagy bárhol innentől rám mosolyogtok, akkor odamegyek. Tessék mosolyogni vagy jelezni valahogy, nyugodtan lehet ez szomorú mosoly, mindegy milyen hangulatban vagytok, de valami bátorítást kérek! :)

Több lányt ismerek, aki oda mert menni fiúhoz és azóta együtt vannak. Nem azokra gondolok, akik bárkihez odamennek mondjuk egy szórakozóhelyen, hanem félénkebbekre, de tudták, hogy máshogy nincs esélyük.. Én gyáva vagyok nagyon, de megpróbálom!

2011. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

22:12:

Jó "hallani" és tudni, hogy vannak még ilyen lányok ;)

2011. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legnagyobb baj, hogy az ilyen emberek egyszerüen nem találnak egymásra a társadalom hülye nyomása miatt.

Értelemszerüen az embernek nincs kedve/mersze ismerkedni egy idö után, ha szinte csak a pofáraesés jut.

Én tudom magamol, hogy nem elsösorban a külsömmel vagyok képes valakiben érzéseket kelteni, hanem inkább azzal aki vagyok, a személyiségemmel.

A probléma csak annyi, hogy nem igazán vesznek észre. Tekintettel arra, hogy a fejemen változtatni elég nehéz, meg sokan így szokták meg így nem is tenném, marad az az opció, hogy hajhászom a pénzt, minél többet akarok belöle, minél nagyobb, szebb autót szeretnék, minél nagyobb lakást.

Mindezt miért? Hát hogy észrevegyenek.

Mindeközben könnyen lehet, hogy elveszik az az ember aki most ezt írta és pár év múlva egy utolsó rohadt patkány lesz, aki csak ráhúzza egyszer a Nöket és paff.


Most majd jönnek azok a dolgok, hogy nem kell ehhez pénz..... meg a többi dolog, de mindaddig amíg ezt nem érzem magamon ez lesz a célom.

2011. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is abszolút ebbe a kategóriába tartozom, azzal a különbséggel, hogy én szeretek szórakozni, amikor időm (amiből mostanság elég kevés van) engedi, el is járok. Ennek ellenére mondták már rám, hogy unalmas vagyok. A másik pedig, hogy sok lány meglepődik rajta, ha valaki erőlködés nélkül udvarias, és mintha megijednének tőlem. A barátaim azt mondják, rossz körökben keresgélek, viszont az olyan lányok, akinek bejönnek az ilyen fiúk, vagy kevesen vannak, vagy jól rejtőznek. Szóval tényleg jó lenne tudni, miért van ez így?
2011. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az átlagos, normális igencsak egyéni megítélésen múlik. Névtelenül hajlamos mindenki ilyennek beállítani magát. Későbbiekben kiderülhetnek "hülye szokások". Így nem lehet ezt eldönteni.
2011. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon hogy csendes? Azzal egyetértek amit a 11/15-ös írt. Kell egy kis bátorítás h. biztosak legyünk abba hogy nem potyára túráztassuk magunkat.
2012. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nekem nincs bajom az átlagos fiúkkal... Csak annyi az egész h akikkel eddig találkoztam azt inkább mondanám félénknek, olyannak aki nem meri felvállalni h férfi! Ha egy kicsit megmutatod h igen is van benned kurázsi akkor nincs gond!

17/L

2014. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!