Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt velem?

Figyelt kérdés

Néha szoktam beszélgetni egy ismerősömmel (lány), tegnap ráírtam fbookon, hogy mi van vele, szóval beszélgetni kezdtem vele (akartam), erre nem írt vissza semmit, aztán kb. rá egy órára úgy letörölt fbookról, hogy még rejtve is van, szóval rá se tudok keresni, semmit nem látok róla, még a hozzászólások is eltűntek, minden...úgy letörölt. MSN-n is szoktam néha beszélgetni vele, kb. 1 hete nem lépett be, de már tudom, hogy azért nem, mert onnan is törölt.


-Semmi sértő megjegyzést nem írtam neki, tolakodó sem voltam, és nem is csináltam vele semmi rosszat, még születésnapomra is írt, ami ezelőtt kb. 3 hete volt, október elején.


Miért tette ezt?

Most már sehogy sem tudom elérni, hogy megkérdezzem, szóval marad egy közös ismerős, aki rákérdez... :/


(A kategória nem a legjobb, mert végülis nem randizásról van szó)


2011. okt. 28. 09:38
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Hmmm...
2011. okt. 28. 16:46
 22/23 anonim ***** válasza:
tapasztalatnak jó! legközelebb már nem fogod elkövetni ugyanezt a hibát...
2011. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
pontosan amit héhaver ír, ezt el kell fogadni, de néha a lányok nem tulajdonítanak az ilyeneknek túl nagy jelentőséget (néha meg túl nagyot is). és fogadd el tényleg, h a lányok nagy része gyáva és nem akar szemtől szembe megbántani. persze nem szép dolog ezt a törlős dolgot se csinálni, de ha legalább egyszer rákérdeztél volna tőle,h hé, nem megyünk el együtt valahova? úgyis kibújik a szög a zsákból...
2011. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!