Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt velem?

Figyelt kérdés

Néha szoktam beszélgetni egy ismerősömmel (lány), tegnap ráírtam fbookon, hogy mi van vele, szóval beszélgetni kezdtem vele (akartam), erre nem írt vissza semmit, aztán kb. rá egy órára úgy letörölt fbookról, hogy még rejtve is van, szóval rá se tudok keresni, semmit nem látok róla, még a hozzászólások is eltűntek, minden...úgy letörölt. MSN-n is szoktam néha beszélgetni vele, kb. 1 hete nem lépett be, de már tudom, hogy azért nem, mert onnan is törölt.


-Semmi sértő megjegyzést nem írtam neki, tolakodó sem voltam, és nem is csináltam vele semmi rosszat, még születésnapomra is írt, ami ezelőtt kb. 3 hete volt, október elején.


Miért tette ezt?

Most már sehogy sem tudom elérni, hogy megkérdezzem, szóval marad egy közös ismerős, aki rákérdez... :/


(A kategória nem a legjobb, mert végülis nem randizásról van szó)


2011. okt. 28. 09:38
1 2 3
 11/23 Answarez ***** válasza:
Tudom hogy hosszú évekig fogom ütlegelni magam a következő kérdésemért: de miért nem személyesen?
2011. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Hát jó...de most nem is erről van szó, hanem arról, hogy csak így töröl minden ok nélkül.. :/

Sok olyan ismerősöm van, akikkel személyesen nem, de neten keresztül beszélünk, nem is ez a lényeg itt...

2011. okt. 28. 12:56
 13/23 A kérdező kommentje:
*nem is erről van szó
2011. okt. 28. 12:56
 14/23 A kérdező kommentje:
ja jó volt, na mindegy.. :)
2011. okt. 28. 12:57
 15/23 Gergo_30F ***** válasza:

lehetséges forgatókönyvek:

- tapadtál, csak nem vetted észre

- egyszerűen megunt, nem látja értelmét a veled folytatott beszélgetéseknek

- a fasziját zavarod


bármelyik eset is áll fenn, lehet azt kulturáltan is jelezni, nem ilyen tahó módon.


Ez van, lépj tovább

2011. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

valószínű, hogy nyomulásnak vette a dolgot és mivel nem akar tőled semmit, ezért a maga "primitív" ám de rendkívül egyszerű módján megszakított veled minden kapcsolatot. az msn, chat és társai nagyon becsapósak. egyszer kerültem olyan helyzetbe, hogy nagyon-nagyon tetszett egy lány, nagyon-nagyon kedveltem is. vele viszonylag elég sokat és hosszan beszélgettünk msn-en, ha összefutottunk véletlen akkor személyesen is, általában én, de volt hogy ő írt rám. azt gondoltam, hogy ha 3-4 órákat beszélünk az jelent valamit, magamból indultam ki.

természetesen erősen félre is értettem a szándékait. nyomultam elég erősen -akkor nem tűnt fel,csak utólag) az elején csak lelépett-tiltott- amikor fenn voltam mire megkérdeztem hogy miért megy el mindig, persze nem válaszolt... aztán törölt is. a sztori tanulsága, hogy nem kell törődni msn-el, facebookkal, iwiw-el mert nincs értelme! személy szerint azóta egyiket sem használom, többet nem csapom be magam.

és felejtsd el! nem kell megkérdezni senkitől hogy miért csinálta! a lényeg a lényeg, hogy egyáltalán NEM KÍVÁNCSI RÁD! nyilván rossz érzés, de hidd el így van...

2011. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásaitokat!

Továbbiakban is várom a véleményeiteket, vagy tapasztalataitokat (mint az utolsó hozzászólónál..) Elgondolkodtató...

2011. okt. 28. 16:21
 18/23 anonim ***** válasza:
igen, elgondolkodtató... bár hidd el kár ezen agyalni! a legjobb ha kezdesz megbarátkozni az érzéssel, hogy többet nem beszélsz vele, mert ha meglát ki fog kerülni.
2011. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Oh, de mondd, miért ilyen? Miért nem lehet ezt becsületesen is közölni? Szerinted nem rossz dolog az ilyen? :/
2011. okt. 28. 16:34
 20/23 anonim ***** válasza:

az ég kék, a zöld fű, az emberek kétszínűek, a lányok pedig nem szeretnek egyenesen visszautasítani senkit, ha lehet kitérnek...

a lányokat állandóan felveszik msn-re, írogatnak nekik a közösségi oldalon, szóval nekik alap, hogy csomó sráccal beszélnek. ez a baj az msn-el, személytelen. lehet hogy amikor azt hitted, hogy milyen jófej ez a lány, milyen jó vele beszélgetni addig ő másik 3-al beszélt még rajtad kívül és magába azt gondolta: "miért nem kopik már le ez a tróger?"

élőben kell ismerkedni!

2011. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!