Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor is kezdeményezhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is kezdeményezhet a férfi, ha nagyon csúnya?

Figyelt kérdés
Tudom a lányok számára nyűg a ronda pasi, utálják őket. Még ki se nyitotta a száját de már alig várják hogy lekopjon.
2011. okt. 29. 22:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi anyukádnak! Ha csajozni akarsz, ne viselj ilyen élénk színeket, az a baj a pulcsival, hogy én ezt (színre) egy 8 évesen tudnám elképzelni vagy egy kigyúrt állaton, a rosszabbik fajtából.


A hajad nagyon egyszerű, vágd le egyenesre az a kis izét ott középen és máris jó.


Ha fiatalabb lennék és te félénk vagy, még oda is mennék hozzád, hogy megismerjelek! :)

2011. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, meg mindent:) tök jól esik ezt hallani. eddig el sem bírtam képzelni h valaki gondolkodhat így velem kapcsolatban..
2011. okt. 29. 23:52
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
amugy a pulcsiban mi a tré? Nekem ugyan ilyen van, csak az egyszínű narancs sárga. Ezek szerint az is gáz?
2011. okt. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen dolog miatt vagy hátrányban, a vékonyságod miatt, ezt én is elismerem.

Akikkel én együtt voltam és alkatra ilyenek voltak, mint te, ők azt mondták, hogy sokaknak ez tetszik és nem is én voltam az egyetlen barátnőjük életükben. Alapvetően kétféle módszerük volt, vagy mindenkinél bepróbálkoztak egy picit (természetesen aki bejött nekik) vagy megtanulták, hogyan jelzi a lány, ha tetszel neki és ahhoz mentek oda. Akárkinél nem lett volna esélyük, de ezt senki nem mondhatja el magáról, mindenkit visszautasít valaki.

2011. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy csúnya. :)
2011. okt. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:57


hány éves vagy és hogy nézel ki?


Rossz szót használtam a pulcsira először, mert nem a ronda a megfelelő, csak hirtelen így tudtam kifejezni, hogy azt el kellene felejteni. Az a baj az ilyen színes pulcsikkal, hogy komolytalan. Mármint _nagyon_ komolytalan, kisfiússá tesz, nem szexivé. Ettől függetlenül mint pulcsi, nem csúnya, csak a lányok előtt nem ebben mutatkoznék.

2011. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok, a kinézetemet nem könnyű leírni. Vékony nem vagyok, de dagadt sem, cak nagy darab, mert sportolok is(nem gyúrok)
2011. okt. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
háát akkor lehet h 21 évesen nem kellene ilyenekben járnom.. :\
2011. okt. 30. 00:06
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem. :D
2011. okt. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
és egy fekete bőr dzseki az mennyire gáz? mert mostanában azt hordok inkább
2011. okt. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!