Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor is kezdeményezhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is kezdeményezhet a férfi, ha nagyon csúnya?

Figyelt kérdés
Tudom a lányok számára nyűg a ronda pasi, utálják őket. Még ki se nyitotta a száját de már alig várják hogy lekopjon.
2011. okt. 29. 22:33
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
ne offolj. köszi :)
2011. okt. 30. 00:12
 22/33 A kérdező kommentje:
amúgy szerintem nem az.
2011. okt. 30. 00:17
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
ok bocsi :)
2011. okt. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
nincs harag :D
2011. okt. 30. 00:21
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

A fekete bőrdzseki szexi, viszont 19 évesen (ebből értelemszerűen következik, hogy 21 évesen sem) nagyon nagyon nem az a színes pulcsi. Nyáron jók a színes pólók, de ilyenkor ősszel belerikítotok a borongós időbe.

Most gyorsan végiggondoltam, hogy van-e egyéb öltözködési kifogásom, de nincs, hordjátok, amit szeretnétek meg ami jól áll.


Kérdező, nem fog egyetlen lány sem visszautasítani egy ruhadarab miatt (feltéve, ha normális), nincs ekkora jelentősége, fogd fel apró kötekedésnek. :))

2011. okt. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy csúnya:) Csak legyen kicsit komolyabb stílusod, hízz, mosolyogj és légy magabiztos;)
2011. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
Nem biztos, hogy nyűg a ronda pasi. Ha nem vagy túl jóképű először max barátok lesztek, csak azután lesz valami. Megismeri az éned és ezáltal megszépülhetsz egy kicsi. Üsd el poénosan ezt az egészet, az emberek többsége nincs a legszebb kategóriában.Ja, és nagyon fontos, hogy ápolt légy, és legyen saját stílusod, egyéniséged.
2011. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Hát ez röhejes...a válaszolók 90%-a azt írja, hogy hízz. Hát látszik, milyen mocsok mód lenézik a vékony férfiakat. Az nem baj, ha kövér, ha mackós, ha izmos, csak vékony ne legyen.
2011. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én se vagyok egy dagadék, nekem normális testsúlyom van, és ajánlom neki, hogy ő is szedjen fel annyit, hogy normális legyen a testsúlya. A szervezetének is rossz ha vékony.
2011. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
És ha valaki hájas, az nem rossz?
2011. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!