Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vok ien felfogású?!?!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vok ien felfogású?!?!? Sokat kell költeni a barátnőmre?!?!? A pofám leszakad! 14/F

Figyelt kérdés

Na szal olvastam a kérdéseket és ledöbbentem! 50-100 forintot költeni a bnőre?

Najó én nem vok milliomos de, csak én képzelek el úgy 1 randit h meghívom a csajt 1 szál rózsával ebédelni (ami persze nemsok mert az úgy kb 2000ft 800fejenként a kaja meg 400ft a rózsa). Nemigaz h ennyit nem lehet rászánni 1 lányra akivel jársz! Csak én vok ien felfogású? 14/F


2011. nov. 4. 23:18
1 2 3
 1/22 Ucsiha Madara ***** válasza:
79%
Te egy 799 fejű lánnyal jársz? ("mert az úgy kb 2000ft 800fejenként"). Szerintem ha egy 1fejű lánnyal járnál, simán kijönne 50-100 ft-ból a vacsora. De nem akarlak befolyásolni.
2011. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Cuki vagy. :D Büszke miniférfi. :D Ha téged nem zavar, hívd meg a barátnődet. :)

Mi főzöcskézni szoktunk együtt.

20L

2011. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Tökre igazad van... Egy fiúba legyen annyi hogy a barátnőjét el tudja vinni ebédelni vagy meghívja egy italra. A lány részéről nem okés ha túl nagyok az igényei... Azért ha elmegyek a barátommal egy kávézóba nem fogok kávét teát fagyikelyhet sütit meg mindent kérni... Nekem nincs hozzá pofám, nem szeretem ha meghívnak. Akik azt mondják sokat kell költeni a barátnőjére lehet, hogy a lánynak nagyon az elvárásai :) Barátom is mondta hogy volt előző barátnője aki mindig ide akart menni meg oda. élményfürdő, romantikus vacsora anyámkínja azért álljon meg a menet :D
2011. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Egy sajtburger menü a mekibe 450 XD


Olyan aranyos vagy! Hidd el első randin ha sétálni mész vele az is jó, és igazad van, nem szabad sajnálni rá pár száz ft-ot :)

2011. nov. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az elsönek üzenem: fejenként tehát nekdm 800 meg neki 800am nem te wagy az aki 50-100 ft-t költ a csajaira elég bunkó wagy! Másik 2 wálaszolónak köszönöm a normális,megértő wálaszát!
2011. nov. 4. 23:32
 6/22 A kérdező kommentje:

Ja nem szeretem a mekis kaját. Káros!

Sok a koleszterin hamá együtt wagyunk ne haljunk meg oan hamar! :)

:D

2011. nov. 4. 23:34
 7/22 napietus ***** válasza:
37%

tök normális a felfogásod fiatal korod ellenére :) 50-100 ft-os emberen ne húzd fel magad, csak provokálja a népet :)


ja, és mekibe tleg ne menj, egészségtelen is, meg nem is valami nagy élmény. ha már egészségtelen kaja, akkor inkább egy steak :D


29/n

2011. nov. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

nyugalom. :)

egyébként szerintem is ökör, aki kiakad pár száz forinton. abszolút nem a pénzen múlik. épeszű srác nem költ sokat, de azon nem farigcsál; épeszű lány nem dőzsöl a srác zsebéből.

egyébként mi meg ki-ki alapon szoktuk vagy felezzük. nekünk bevált. :)))

vagy egyszer egyik, másik nap meg másik fizet. de ez is olyan íratlan szabály... egyszer én viszek egy üveg bort/üdítőt és ő főz valami egyszerűt vacsorára, máskor meg fordítva. :)

2011. nov. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

Hol olvastal te ilyet, h valaki 100 ft-ot kolt a nojere?

Jol erzem, h csak a fejedet jottel ide csinalni?

Egyebkent meg majd idovel rajossz, h azert konnyen komoly osszegekbe kerulhet egy no.

Havi egy kajaval kitorolheted a segged, foleg, ha majd elojon az, h a csajod baratnoi elkezdenek paros progikra hivni es akkor ti ide se, ti oda se mentek, mert nincs ra keret.

A csaj hamar meg fogja unni a dolgot..

2011. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
normális vagy! :D
2011. nov. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!