Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha most félénk vagyok később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most félénk vagyok később is az leszek vagy ez változhat?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert hallottam hogy valaki születésétől haláláig félénk, de lehetnek kivételek nemde? és mit tehetek hogy bátrabb legyek? ( eddig csak az alkohol segített pl: a randizásnál, meg az hogy mondogattam magamban hogy " inkább azt bánjam meg amit megteszek minthogy azt amit nem" )
2011. nov. 5. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
a félénkség véltozhat, a hülyeség nem
2011. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hehe....
2011. nov. 5. 21:06
 3/5 A kérdező kommentje:
most erre azt mondom hogy ezt azért írtad hogy majd felkerülsz valamilyen vicces oldalra! hát nem...
2011. nov. 5. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elso nem hulyéskedik, tényleg így van.
2011. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm azzal már tisztában vagyok! De hogyan válhatok bátrabbá?
2011. nov. 7. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!