Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy rohadt nagy szerencsétlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rohadt nagy szerencsétlen, balfék, balek vagyok. Ezen lehet változtatni, vagy törödjek bele, hogy elvan cseszve az életem de rohadtul?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 01:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással törődj bele. Ha úgy döntesz, hogy veszed a fáradtságot és próbálsz változtatni, még van esélyed valamire.
2011. nov. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Jajj, te szegény, már 16 vagy, és még mindig nem kefélted végig a fél országot?? Oda ne rohanjak.

Nem tudom, neked is feltűnt-e, de naponta 10 ugyanilyen korú, sőt idősebb kölök siránkozik ugyanezen.

Ergo csak ti hiszitek azt, hogy az a normális, aki már 12 évesen minden túlvan, az első gruppenszexes szvingerpartit is beleértve. :DDD


Nyugi.

Személy szerint senkit nem ismerek, aki szüzen halt volna meg, sőt, olyat se, akinek eddig egyetlen komoly kapcsolata se volt. Pedig sok embert ismerek már gyerekkora óta, gimi óta, és ha hiszed, ha nem, 30-35 éves korára egyik se szűz!

Szóval türelem muffot terem.

A hiszti viszont egyáltalán nem férfias, úgyhogy szokjál le róla.

2011. nov. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen egy szerencsétlen nyomi vagy!
2011. nov. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
keseregtek sok 15-16 évesek..átérzem a dolgot csak nektek még bőven van esélyetek javítani ezen..nekem 22 felett sincs senkim..na én is kezdjek nyafogni? elfogadtam és ennyi
2011. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Becsüld meg azt amibe most vagy,mert 6év múlva jóval sz@rabb lesz.
2011. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

áá, van egy lány, aki minden évben 1-2x idejön 3-4 napra..

most is ittvoltak, és utolsó találkozás óta nagyon nagyon sokat beszéltünk, szinte már "vele keltem és vele feküdtem", és most hogy ittvan, nem merek kezdeményezni, meg ilyen dolgok..

Am nem mint barát, kicsit többmindenről beszéltünk, de élőben valahogy nem megy..:S

2011. nov. 6. 12:51
 17/18 anonim ***** válasza:
akkor legyél wow kocka.... nekem tök sok ismerösöm van, aki lány nem csúnya és wowozik... a többség vagy a barátja avgy a tesója miatt kezdte el játszani (pl én is bátyám révén ismertem meg a játékot)
2011. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én se kellek,még a kutyának sem...:D:D..az van..:D
2012. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!