Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan előzzem meg a leblokkol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan előzzem meg a leblokkolást?

Figyelt kérdés
Tudom hogy volt már sok ilyen kérdés...Van egy pasi,akivel ismerkedési fázisban vagyok.Amikor megjelenik,beszélnem kellene vele,leblokkolok,nem jut eszembe semmi és csak hallgatok...nem jutnak eszembe a témák,stb.Pár napja találkoztunk,egész végig csak ültem szinte mint egy kuka.Csodálom,hogy ezek után mondta a randi végén,hogy majd még találkozunk...nem tudok egyszerűen feloldódni és úgy tekinteni rá,mint egy haverra.Ha kérdez,tőmondatokban válaszolok,nem ered meg a nyelvem...Nem akarom hogy emiatt ne jöjjön össze velem később,nekem ő kell.Rengetegszer próbáltam változni,de nem megy.A pasi szerint "olyan kis komoly" vagyok,mást nem mond.Mit tehetnék?Attól tartok így el fogom riasztani magamtól...

2011. nov. 7. 09:08
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
Pedig gyakorlat teszi! Máshogy nem fog menni, csak ha kitartóan próbálkozol. Ez egy ilyen pszichés dolog, azért van, mert még nem csináltad túl sokszor. Amúgy nincs mitől félned, nem lehet elrontani semmit, ha valóban szimpatikusak vagytok egymásnak. Kár stresszelni ezen! Csak érezzétek jól magatokat és egymást. :)
2011. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...igen,minél többet kéne "beszéltetni magam",hogy oldódjak.Valószínűleg túlságosan meg akarok felelni neki,félek,hogy hülyeséget mondok.Nagy a stressz:-)
2011. nov. 7. 09:12
 3/6 anonim ***** válasza:

hihetetlen de pl ha megiszol akár a tali közbe is egy vodjókanarancsot más lesz!

ne igyál sokat!, csak egyet

vagy egy felest, vagy egy krémlikört otthon tali előtt, és ne szolj senkinek.

NEMKE SOKAT

egy feles, vagy egy vodkanarit vetetsz vele, és hidd el minden jo lesz...ez csak az első fázisban van iylen szótlanság, utánna mindne OK lesz..;)

2011. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Neked is köszi a választ...igen,volt már feles is tali előtt,de sajnos nem segített.Akkor meg attól féltem hogy összeakad a nyelvem és egybe mondok öt mondatot:-)

Csütörtökön találkozok vele,megpróbálom összeszedni velem...és talán a vodka naranccsal..

2011. nov. 7. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:

segíteni fog..;)

attólj meg nefélj, ha hadarsz, az még mindig jobb, mintha kukán ülsz...;)

maj számolj be hogy sikerült..;)

2011. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jött össze:-( Azt mondta még nincs túl a csalódásán,mert volt egy 8 éves kapcsolata és a csaj átverte...nem tudja még,hogy mit akar...találkozik velem szívesen máskor is,mint barát,aztán majd kiforrja magát...

Szerintem nem fog keresni,ennyi volt.Szerintem közrejátszik a félénkségem,hiába mondja,hogy nincs velem baja...:-S

2011. nov. 11. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!