Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet észrevenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet észrevenni, ha valaki csak a pénzemért van velem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 08:01
1 2
 1/11 Kolbászgyár ***** válasza:
76%

Ne vegyél neki semmit. Ne vidd el éttermekbe és egyéb drága helyekre, csak szimplán sétálgassatok parkokban, bár most jön a tél tehát ésszerűbb lenne valami kávézó/teázó de határozottan NE! --> inkább nálad/nála legyetek, dvd-zzetek, minden ami ingyen van.


Egy idő után úgyis kiderül. De valami oka csak van, hogy megkérdezted itt. :)

2011. nov. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Ha fiú vagy, akkor onnan, h nem nézel ki jól.
2011. nov. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
86%

Milyen hülyeség, "ha nem nézel ki jól " ... Hát basszus ha csak ilyen barátnőket találtatok akkor én kérek elnézést! Minden nőnek más az ideálja, valaki az izmosat, más a mackósat és valaki a 40 kg - os srácokat kedveli...


Azon gondolkozom , hogy amikor bármilyen kérdés felmerül, miért nem kérdezitek meg a barátnőtöket, mert mi semmit sem tudunk így válaszolni, magyarázat vagy akármi nélkül.

2011. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Igen! Az nagyon eredeti ötlet, hogy ne költsön rá egy fityinget sem! Sőt étterembe is és máshol is mindent a nő fizessen! :D

Van erre egy sztorim. Annak idején megismerkedtem egy fiúval. Az első randi során felajánlotta, hogy el visz engem egy nagyon nívós étterembe. Ő AJÁNLOTTA FEL!Én helyismerettel sem rendelkeztem. Így gőzöm sem volt arról, hogy milyen ez a hely.

Bementünk, leültünk és a srác elképedt, hogy milyen drága ez a hely. Természetes jó hangosan fejtette ki a véleményét úgy hogy a pincér is hallotta. Szóval hangosan ki ecsetelte, hogy neki csak ennyi pénze van, szó szerint azt mondta: ENNYIBŐL KELL GAZDÁLKODNI! Kérjünk inni valót és felesbe fizetjük. Mondtam neki rendben tegyen úgy ahogy neki jó. Mivel én is önálló jövedelemmel rendelkeztem, volt is nálam elég pénz és ha már étterembe vagyok , főleg egy I. osztályú helyen én is igen is kifogom élvezni a gasztronómia adta lehetőségeket így én a saját költségemen rendesen megvacsorázok.

Láttam a srác arcán a megkönnyebbülést, a pincérrel összenéztünk hát soha nem felejtem el az arcát. Mindketten egymásra néztünk mosolyogtunk.

A következő megdöbbenésem akkor volt amikor kihozta a pincér az ételt. Elkezdtem enni és a srác szokásához híven hangosan megjegyzést tett hogy mennyire finom lehet amit eszek meg stb... Szó szerint kinéztem a számból az ételt. Felajánlottam neki mert iszonyatosan kínosnak tartottam, hogy rendeljen ő is, biz Isten kifogom helyette fizetni. Csak rendeljen és ne beszéljen hülyeségeket egyfolytában, főleg úgy hogy a pincér láthatóan ezen a kínos szituáción szórakozott, mosolygott rám meg sorolhatnám.

A srác nemet mondott azzal a kijelentéssel hogy ő bizony nem éhes!

Mikor befejeztem az evést. Ki kellett mennem a mellékhelyiségbe. Vissza fele a srác arcát figyeltem, megkönnyebbülést láttam rajta. Erre hangosan beszólt. Húúú már azt hittem, hogy leléptél és nekem kell kifizetni mindent. Erre intettem a pincérnek, hogy fizetnénk. Kihozta a két külön számlát, mindenki a sajátját kifizetve távoztunk...

Úgy megfogalmazódott bennem, hogy lehet valaki ilyen fa.z fej ha valahová elhív egy nőt olyan helyre amiről jól tudja, hogy egy I osztályú hely, meg azt is tudja, hogy ő egy csórikám, akkor mi a fenéért viszi olyan helyre?

Elmehettünk volna sétálni is. Vagy beülünk a mekibe. Bekapunk egy pár százas ajánlatot azt jó van! Vagy még az étterem előtt megmondhatta volna, hogy nincs sok pénze és fizesse mindenki a saját maga fogyasztását. De könyörgöm! ne járasson már le engem is a pincér előtt amikor hangosan kijelenti hogy milyen drága ez a hely és neki nincs pénze.

Szóval kedves kérdező! Úgy gondolom ha egy lányt elviszel étterembe (csak nézd meg előtte az ár kategóriát,melyikbe viszed. :D)vagy kifizetsz helyette egy színház jegyet az még nem a világvége és nem biztos hogy a pénzedet akarja a nő! Ha meg nincs rá keret akkor sincs semmi.. lehet sétálni is...

Én az igazi kihasználást ott értem a nő részéről amikor nagyon drága ajándékokat vesz valaki a nőnek és az el is fogadja azokat! Vagy vannak olyan nők is akik kifejezetten elmondják mit szeretnének! Ez már kimeríti nálam a gusztustalanság és a kihasználás kategóriáját! Én egyetlen egy pasimtól sem kértem semmit. De a legtöbbje igen is nem s.arozott azzal, hogy ő fizessen egy éttermet, színházat, nyaralást..... De kiemelem, hogy EZEKET SOHA NEM ÉN KÉRTEM! Tőlük volt egy gesztus! Én beértem egy tábla csoki, vagy egy szál virággal, vagy éppen egy kellemes sétával is.

2011. nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

8:51-es válaszát elolvastam...mit ne mondjak,megdöbbentő!!! Remélem nem volt 2. randi.:)


Párom mesélte,hogy a volt barátnője olyan volt,hogy apró megjegyzéseket tett,hogy mit szeretne. Például,hogy nincs egy ruhája se amit felvegyen egy elegánsabb helyre,és kicsikarta páromból,hogy vegyen neki egy méregdrága koktélruhát. Az ilyenekből lehet szerintem kikövetkeztetni,hogy kihasznál.

Nem biztos,hogy csak a pénzedért van veled,mert attól még lehet,hogy szeret.

Ha csak a pénzedért van veled,akkor mindent megvetet magának,kiharcolja,hogy elvidd a legdrágább helyekre,nyaralni és egy ft-ot se fizet. De más az,ha te ajánlod fel neki. Akkor szexel veled,ha megkapta amit szeretett volna,mondjuk egy drága óra után stb.

Szerintem ezekből észrevehető,hogy csak a pénzedért van-e veled.

2011. nov. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 napietus ***** válasza:

el vagytok kissé tévedve. a pénzre hajtó nők nem egy éttermi vacsorára menek rá, hanem hogy a pasi tartsa el őket. szóval a cechet adott esetben simán kifizetik, hiszen a befektetés reményeik szerint megtérül (pénzre hajtó pasik stratégiája ugyanez). szóval tévúton jártok, ha azt hiszitek, ilyennel ki tudjátok őket a szűrni. a legbiztosabb: nincsen sem önálló egzisztenciája, sem jövedelme, és nem is igyekszik azon, hogy legyen. vagy abszolút nem tud arra a kérdésre válaszolni, hogy "mit szeretnél csinálni 5 év múlva?" vagy teljesen ködös, ábrándozás szintű "tervekkel" jön elő.


nem egy vacsorameghíváűs elfogadása a "pénzre hajtás", kivéve ha az illető konkrétan éhezik. egyébként behúzni pont az olyan kicsinyes embereket a legkönnyebb, akik azt hiszik, attól, hogy a pincér előtt fillérezgetnek, ki mennyit fizessen, megkímélik magukat a kihasználós nőktől/pasiktól. pedig dehogy :D

2011. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 napietus ***** válasza:
első kettőre értettem, hogy el van tévedve :)
2011. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát én személy szerint SOHA az életben nem tudnám elnézni,hogy egy nő fizessen,vagy beleadjon...

Inkább nemmegyek sehova de nekem ilyen gondjaim eddig nincsenek :)

Mindig kitudom fizetni,hát sajnálom ate helyzetedet,amikor elvitt a pasi és nemvolt pénze :D ez már azért szívás :D meg egy f...fej már neharagudj de ezt kell mondanom :D

Amúgy nem úgy értem,hogy mindig amikor megyünk valahova kér valamit,csak egy héten egyszer mondja h teccik neki ez az,és nem mondja ki,de valahogy érezteti h vegyem meg :D És én még megis veszem :D Tiszta hülye vagyok :D

2011. nov. 8. 10:54
 9/11 napietus ***** válasza:
akkor tényleg hülye vagy :) hetente ajándékot venni teljesen felesleges. akkor inkább abból a pénzből szervezzetek valami jó programot, az örök emlék marad, az a felső vagy akármi amit mgveszel neki viszont 2 hónap múlva a szekrény mélyén végzi.
2011. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, fizethet a nő is nyugodtan. Pont az ilyen gondolkodás miatt kényelmesednek el a nők (vagy éppen ellenkezőleg, kényelmetlen nekik és lépnek). Nem értem mi ez a lovagisasság megjátszása. Ma cirka 3 millió ember él a létminimum alatt. És mégis mennyi a lovagias ember. Nem értem egy csóró minek játszik bárót? Tehát mindent fizetnek a nőknek, maguknak meg semmit, mert nem jut rá.


A csajod meg pont a lehúzósak fajtájából való. Heti nyavalygás hogy ráköltsd a pénzed. Legalábbis ahogy előadtad. Utána meg mész haverokkal sörözni és össze kll dobni a lóvét mert már nem maradt.

2011. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!